Neler Yeni

Fan Sesi Düşük Laptop Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Soytürk
Bütçe
150000
Merhabalar, son günlerde modeller arasında seçim yapmaya çalışırken kendimi kaybettim sanırım. Kendimi burada buldum o yüzden. Geçen hafta Casper g870 alıp geldiği gibi iade ettim. Bu fan sesleri normalleştirilmiş ama bana çok saçma geldi. 13 yıllık casper notebook var evde ama bu yeni nesiller kadar fan sesi çıkarmıyor oyuna girince.Aylarca açık kalıyordu laptop bir şey olmuyordu o yüzden bu yeni nesil fanlara anlam veremedim. Yeni nesil bir oyuna girsem yine bir nebze anlam vereceğim bu fan sesine ama 20 yıllık oyunda bile turbo fanı açıyor ve müdahale ettirmiyor. Nükleer reaktör soğutuyor sanki. Benim oynayacağım oyunu 15 yıllık ekran kartı da oynatıyor zaten bu fan sesine gerek yok. Geçen sene de Monster alıp iade etmiştim bu fan sesi yüzünden. Sadede gelmek gerekirse:

Oynayacağım tek bir oyun var o da Knight Online ama masaüstündeyken veya tarayıcıda bir şey izlerken fan sesi istemiyorum. Yeni nesil hiçbir oyunu oynamayacağım. Tek kriterim fan sesinin oyunda az masaüstünde çok az olması. Bütçenin ucu açık.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
C Ş
Sadece Knight Online için 150 000 TL az değil mi biraz? 🙄
MSI notebooklara bakmanı öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler