Neler Yeni

Yeni aldığım MSI MPG A550BN Fan sesi sorunu.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Arkadaşlar ben Amazon üzerinden MSI MPG A550BN model psu aldım yorumlar çok iyi sessiz vs diyorlar. Eski sistemimi başka bir kasa alıp ona taşıdım ve yeni sistem kurdum. Bana fanı çok ses yapıyor gibi geliyor. Normalde kullandığım psu Asus ROG 650watt Gold du, bunda fan kapatma özelliği vardı ve fanı açsam bile rüzgar sesi duyuyorum.

Bu modelde ise kalitesiz fan sesi geliyor. Rattle dedikleri olay gibi. Sizce de sorun var mı? Normal mi? Kalitesiz fan bayadır kullanmadığım için normali mi bu diye sorguladım. İade etmek de istemiyorum sistemi kurarken o kadar uğraştım :( Ama sesi de rahatsız ediyor buzdolabı fanı gibi.

Videoda uzaklaşınca pek belli olmuyor ama yakınlaşınca duyulan sesi ben uzaktan da koltukta otururken bile duyuyorum.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Eren Güven
Ses anormal, iade et bence

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses anormal, iade et bence
Normal yüksek fan sesi olsa anlarım da. Takırtılı gibi ses var tarif etmesi zor. İade edeceğim gibi :( sessiz psu önerisi olan varsa onu da alabilirim. 550Watt 450watt yeterli eski sisteme. Sessiz olsun, orta kaliteli bileşen olsun yeter.

milenix

80+ Gold
İlk defa böyle bir fan sesi duydum. Hiç normal değil.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Eren Güven
1.9 TDI gibi geliyo sesi, anormal bi durum var bunda

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Passat olucakmışta olamamış gibi iade edin

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Passat olucakmışta olamamış gibi iade edin
Kargoda olmuştur bence sorun başka açıklama gelmiyor aklıma. Satın alanlar sessiz demiş çünkü yorumlarda çok tuhaf (C tier psu bir de). Sıfır geldi ama jiletin vs de ben açtım :/ Şansımıza.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Eren Güven
Kargoda olmuştur bence sorun başka açıklama gelmiyor aklıma. Satın alanlar sessiz demiş çünkü yorumlarda çok tuhaf (C tier psu bir de). Sıfır geldi ama jiletin vs de ben açtım :/ Şansımıza.
Kaça almıştın bunu

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Kaça almıştın bunu
1100tl bir şeydi. Aslında kaliteli psu C tier diye geçiyor ama bu ürün arızalı sanırım ya da kargoda fırlatıyorlar ondan içinde bir şey mi ne oldu artık.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Eren Güven
1100tl bir şeydi. Aslında kaliteli psu C tier diye geçiyor ama bu ürün arızalı sanırım ya da kargoda fırlatıyorlar ondan içinde bir şey mi ne oldu artık.
Fiyatı da uygunmuş aslında, Amazon desteğe durumu yaz birebir değişim yapıyolarsa daha iyi olur

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Fiyatı da uygunmuş aslında, Amazon desteğe durumu yaz birebir değişim yapıyolarsa daha iyi olur
Diğeri de aynı gelebilir :/ Gidip mağazadan mı alsam acaba. PSU işi Hard disk gibi hassas konu bence kargo konusunda. Dış kutusuyla futbol oynamışlar sanırsın geldiğinde görseydiniz. Bant tutuyordu kutuyu. Kendi kutusu sorunsuzdu ama jiletinli vs.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,694
İsim
Eren Güven
Diğeri de aynı gelebilir :/ Gidip mağazadan mı alsam acaba. PSU işi Hard disk gibi hassas konu bence kargo konusunda. Dış kutusuyla futbol oynamışlar sanırsın geldiğinde görseydiniz. Bant tutuyordu kutuyu. Kendi kutusu sorunsuzdu ama jiletinli vs.
Yani uygun fiyata bulabilirsen mağazandan al öyleyse

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,185
Üyeler
141,099
Son üye
Mondestore
Top Bottom