Neler Yeni

Öneri Faturasız hatta geçilir mi?

TİTAN.

80+ Platinum
Taahhüt bu ay sonu bitiyor en ucuz paket 15GB+1000dk+250SMS 140TL bu fiyat bana çok fazla geldi. Bana özel indirimli olan paket 140TL bu arada normal fiyatı 200TL zaten sadece internet kullanıyorum 100SMS-100DK-20GB internet tarzında bir paket aradım ama yok ben şimdi buna aylık 140TL versem daha 10. günde internetim bitiyor zaten. Sizce faturasıza geçip sadece internet satın alıp kullamak mantıklı olur mu? Veya başka bir operatöre mi geçmeliyim? Şu an Türk Telekom kullanıyorum daha ucuz bir paketi olan operatör varsa geçiş yapabilirim. Öğrenciyim bu ayın 26'sında 18 yaşıma giriyorum yani gençlere özel ucuz paket veren bir operatör varsa yeni hat alıp ona da geçebilirim. Şu anki hat ailem üzerine.
fatıralıda kalman çok daha mantıklı olur satın almak zaten daha pahalıya gelir zam geliyor
2 olarak turkcelden günlük internet yapabilirsin 9 TL'ye geliyor diye biliyorum

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
Senin aksine ben 3.4 defa 30 gb almışımdır haftalık ama dk bu aralar evet fazla çıkıyor
İnternet bazen çıkıyor ama hep gece olarak verdiği için hiçbir işime yaramıyor gece zaten evdeyim.

Bünyamina

80+ Gold
İnternet bazen çıkıyor ama hep gece olarak verdiği için hiçbir işime yaramıyor gece zaten evdeyim.
Evet ya gece çıkması neredeyse hiç işime yaramıyor öylesine koymuşlar gibi

The Semih

80+ Silver
Vodafone kullanmadığın paketi bir sonraki aya devreden paketi kullanıyorum 15GB internet kullanmazsan 2. ay 30GB oluyor

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
Vodafone ucuz hatta sınırsız paketleri var güzel fakat çekmiyor şebeke şaka gibi yani.
Vodafone kullanan tüm arkadaşlarım şebeke çekmesinden şikayetçi ama bu fiyatlar yüzünden mecbur geçiş yapacağım gibi görünüyor.

Top Bottom