Neler Yeni

Fazla Büyük Olmayan Telefon Önerisi

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Selamlar dostlar. Şu anda Redmi Note 8 pro kullanmaktayım. Ortalama 3-3.5k bütçeye güzel, amoled ekranlı bir telefona geçmek istiyorum. Bu telefonu değiştirme sebebim ise fazla büyük olması. Şöyle ortalama iphone 11 pro boylarında güzel bir telefon öneriniz var mı?

Bütçe max. 4k.

muskA

80+ Silver
Selamlar dostlar. Şu anda Redmi Note 8 pro kullanmaktayım. Ortalama 3-3.5k bütçeye güzel, amoled ekranlı bir telefona geçmek istiyorum. Bu telefonu değiştirme sebebim ise fazla büyük olması. Şöyle ortalama iphone 11 pro boylarında güzel bir telefon öneriniz var mı?

Bütçe max. 4k.
Lg v30+/P10 P.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tam olarak nasıl bir şey istiyorsun ? ekran hariç.
Şahsen şu an kullandığım telefonun tasarımını veya iphone tasarımlarını çok beğeniyorum.
Aklımda mi 9t veya mi 9 se vardı fakat mi 9 se özellik olarak zayıf bir telefon, mi 9t ise büyük bir telefon.
Kısacası mi 9 se tasarımına yakın, güzel donanımlı bir şey bakıyorum diyebiliriz.

muskA

80+ Silver
Şahsen şu an kullandığım telefonun tasarımını veya iphone tasarımlarını çok beğeniyorum.
Aklımda mi 9t veya mi 9 se vardı fakat mi 9 se özellik olarak zayıf bir telefon, mi 9t ise büyük bir telefon.
Kısacası mi 9 se tasarımına yakın, güzel donanımlı bir şey bakıyorum diyebiliriz.
Şahsen o fiyatlara kadar çıksam İphone 7 tercih ederdim.
Antutu puanı mi9 se'den yüksek mi9 t'ye yakın.
Fakat ekranı küçük.
P40 lite bakabilirsin dış çapı küçük fakat "büyük.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen o fiyatlara kadar çıksam İphone 7 tercih ederdim.
Antutu puanı mi9 se'den yüksek mi9 t'ye yakın.
Fakat ekranı küçük.
P40 lite bakabilirsin dış çapı küçük fakat "büyük.
İphone 7 artık biraz eskide kaldığından dolayı tercih etmek istemiyorum :(.
Sanırsam telefonumu değiştirmeyeceğim. Xiaomi veya huawei gibi markaların yeni modellerini bekliyorum artık.

Top Bottom