Neler Yeni

Fenerbahçe İrfan Can Kahveciyi aldı. Bununla alakalı ne düşünüyorsunuz?

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Şu anı düşünürsek çok gereksiz ama ilerde yabancı yasağı gelirse Ozan ile çok iyi ikili olacaklarını düşünüyorum. Ancak şu anda gereksiz,forvete ihtiyaç var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gereksiz transfer. Senin orada Ozan'ın var , Mesut'un var, Pelkas'ın var. Anlayacağın var oğlu var. Sırf Galatasaray'a misilleme olsun diye yapılmış bir transfer olduğunu düşünüyorum. Ve acayip rakamlara imza atılmış durumda. Fenerbahçe'nin hata yaptığını düşünüyorum,har vurup harman savunuyorlar. En son bizde Yıldırım Demirören böyle har vurup harman savunuyordu. Hala onun döneminden -2004,2012- kalma bazı borçları ödüyoruz.
Ama ileride büyük ihtimalle yabancı yasağı gelecek ve o saydığın isimlerden Ozan hariç duruma göre 1 veya 2 si oynayamayacak,bu manada çnü açık bir transfer, evet pahalı ama ilerisi değeceğini düşünüyorum

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
Asıl çalımı galatasaray yaptı.
Arka tarafta gedsonu halletti ve masadan kalktı.
Fenere kaldı irfan.
7m yazmışlar ama +kdv ulan komik bir kulüp.
Kdv ile transfer

10m euro+ deniz türüç+ tolga ciğerci
Sonraki satıştan %20 pay
5 yıl içinde şampiyon olurlarsa 1m
5 yıl içinde şl giderlerse 1m
5 yıl içinde şl'de gruptan çıkarlarsa 1m

Fener fiyat yükseltmek için girdi gs fiyat yükseltip masadan kalktı.

Teselli olarak onlar istedi biz aldık diyorlar.
Galatasaray masadan kalkmasaydı alamıyacaklardı.

İrfan bu paraları haketmiyor ne diyim hayırlı olsun.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
İyi oyuncu ama o para etmez.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Şu anı düşünürsek çok gereksiz ama ilerde yabancı yasağı gelirse Ozan ile çok iyi ikili olacaklarını düşünüyorum. Ancak şu anda gereksiz,forvete ihtiyaç var

Ama ileride büyük ihtimalle yabancı yasağı gelecek ve o saydığın isimlerden Ozan hariç duruma göre 1 veya 2 si oynayamayacak,bu manada çnü açık bir transfer, evet pahalı ama ilerisi değeceğini düşünüyorum
Ozan Tufan sezon sunu İngiltere'ye satılacak hocam. :p

Süleyman ÇAKIR-

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Transfer yapmak için yapılan bir transfer. İrfan'a bu kadar para dökmeye hiç gerek yoktu. Galatasaray'a transfer çalımı attıklarını zannetsinler şimdi :D

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Futboldan gram anlamam ama esprimi yapıp kaçayım

Daha f/p ürünlere yönelsinler gamepower James eşek gibi

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Para var tabii limit yok. Nihat aziz acun tayyip bakalım şikesiz şampiyon edebilecekler mi .

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,831
İsim
Mert Can Ergün
gustavo pelkas mesut ırfancan pelkasın yeri orta saha ama oynatmıyor kanatta oynatıyor

ozanı da satsınlar orta saha güçlü olucak forvet kanata da iyi oyuncu alması lazım

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Öncelikle şunu söyliym kimseyle tartışmayacağım, objektif olarak yorumlarımı söylüyorum.
İrfanı GS çok istedi mi? Evet, fatih terim istedi mi? Evet. Bu transfer için çok uğraştılar mı? Evet. Fakat biz zaten çok eskiden beri istiyorduk bu zamana nasip oldu Ali Koç gitti GS den daha iyi teklif yaptı aldı oyuncuyu. GS de zaten 2. Planda gedson transferini hazır tutmuş alamazsak bunu alalım diye öyle de oldu gedsonu aldılar iyi adammi evet hayırlı olsun fakat şunu da unutmasınlar irfanı alamadıkları için gedsonu aldılar, daha 2-3 hafta önce mesutla kıyaslayıp daha genç daha iyi falan filan diyorlardı bunları da unutmasınlar. :)

Verilen net teklif ise, 7.5M Euro + deniz türüc + Tolga çöpü + S.S.P %20 gayet makul iyi bir teklif boş yapmayalım.

Top Bottom