Neler Yeni

FİFA 2022 ALAYIM MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Batuhan kaytaz
arkadaşlar fifa 22 alabiliyorum indirimde ama fifa 23 de var ama sanmıyorum öyle hemen indirime girsin daha çıkmadı bile fifa 22 alsam kadroları güncelleyebiliyor muyum? alınır mı sizce ?

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Ömer Kurşun
arkadaşlar fifa 22 alabiliyorum indirimde ama fifa 23 de var ama sanmıyorum öyle hemen indirime girsin daha çıkmadı bile fifa 22 alsam kadroları güncelleyebiliyor muyum? alınır mı sizce ?
Alınmaz bence eğer alabilirsen 1 senelik EA play yada Xbox game pass birsuru oyun var içinde fifa22 dahil

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Ben 10 dakika önce aldım.
Al bence. 22'nin oyuncusu azalmaz hem.

şahin doğan

80+ Platinum
alınmaz. Oyun bitti sayılır.

Omni-Man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
894
İsim
A
Fifa 23 ün indirime girmesine daha çok var sonraki oyun çıkmaya yakın girer ve hemen o kadar da düşmez ilk başta daha az düşüyor.
Alınmaz bence eğer alabilirsen 1 senelik EA play yada Xbox game pass birsuru oyun var içinde fifa22 dahil
96 tl ye nasıl bir yıllık ea play veya gamepass alınabiliyor?

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Ömer Kurşun
Fifa 23 ün indirime girmesine daha çok var sonraki oyun çıkmaya yakın girer ve hemen o kadar da düşmez ilk başta daha az düşüyor.

96 TL ye nasıl bir yıllık ea play veya gamepass alınabiliyor?
96tl ye alınıyor demedimki oyun alinacagina o dediklerim daha mantıklı üstüne azıcık ekleyip

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Batuhan kaytaz
Gamepass de var 1 ay oynayıp bırakacaksan gamepass al
gamepasste var ama ordan sonra ea play üylik istiyor yine 35 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

96 TL ye nasıl bir yıllık ea play veya gamepass alınabiliyor?
knk gamepassden aldığın zaman ea play üyelik istiyor o nasıl oluyor

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Alınır, her türlü alınır…

Top Bottom