Neler Yeni

FIFA 23 de ekran kartı donması

Er3Nw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
Arkadaşlar selam ilk öncellikle konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum onun için şimdiden özür dilerim. Arkadaşlar fifa 23 oynarken aniden bir siyah ekran geliyor arkada hata mesajı gelıyor fakat pc o arada tepkı vermıyor ve ekran kartım donuyor ve yanıt vermeyı kesiyor ışıklarda öyle donuyor sadece fifa 23de bu olayi yasiyorum baska oyunlarda bu sorun yok.

SİSTEM:
Ekran kartı 3060ti
işlemci ryzen 5 5600
Ram 2x16 Corsair vengeance 32gb ram
Psu corsair rm 750x gold psu
anakart asus rog b550f gamıng wifi

Yupp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eyüp Can COŞKUN
Arkadaşlar selam ilk öncellikle konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum onun için şimdiden özür dilerim. Arkadaşlar fifa 23 oynarken aniden bir siyah ekran geliyor arkada hata mesajı gelıyor fakat pc o arada tepkı vermıyor ve ekran kartım donuyor ve yanıt vermeyı kesiyor ışıklarda öyle donuyor sadece fifa 23de bu olayi yasiyorum baska oyunlarda bu sorun yok.

SİSTEM:
Ekran kartı 3060ti
işlemci ryzen 5 5600
Ram 2x16 Corsair vengeance 32gb ram
Psu corsair rm 750x gold psu
anakart asus rog b550f gamıng wifi
Aynı sorunu bende yaşıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Alp
Ben yeni fifa aldım kol bekliyorum böyle yorumları gördükçe iade edesim geliyor. Konuyu takip edeceğim çözüm varsa bende önden öğreneyim.

Er3Nw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorunu bende yaşıyorum.

Ben yeni fifa aldım kol bekliyorum böyle yorumları gördükçe iade edesim geliyor. Konuyu takip edeceğim çözüm varsa bende önden öğreneyim.
hocam şöyle ki sorunu çözdüm fakat amd için eğer ryzen master uygulaması kullanıyorsanız ve ayar yaptıysanız onları default ayara çekip tekrar deneyin. ben böyle sorunu çözdüm.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
İndirimde aldıysanız iade etmeyin ama indirimsiz aldıysanız bence iade edin sonuçta f24 çıkıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,343
Üyeler
154,562
Son üye
buffbuyucusu
Top Bottom