Neler Yeni

FİFA 23 GAMEPASS TÜRKÇE YOK

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Yüzgeç
Arkadaşlar bugün gamepassten fifa 23 indirdim oyuna girdiğimde türkçenin olmadığını farkettim araştırdım ama hiç bir konu yok bununla ilgili. Yardım edebilecek olan var mı yıllar sonra fifa oynamak istemişti canım.

COMMANDERR

80+ Bronze
Arkadaşlar bugün gamepassten fifa 23 indirdim oyuna girdiğimde türkçenin olmadığını farkettim araştırdım ama hiç bir konu yok bununla ilgili. Yardım edebilecek olan var mı yıllar sonra fifa oynamak istemişti canım.
Fifa 23 de dil desteği var ,ayarlardan felan dikkatli bak. Şuan PC de olsam tarif ederdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Yüzgeç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fifa 23 de dil desteği var ,ayarlardan felan dikkatli bak. Şuan PC de olsam tarif ederdim
Hocam onu biliyorum zaten ama yok.Gamepassden indirdiğim fifa 23de Türkçe dil desteği yok düzeltebilir miyim bu durumu?

furkantmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Temiz
aynı sorun bende de var diğer pc hasabımda türkçe dil varken laptopumda türkçe dil seçeneği yok ikisinide gamepass üzerinden yükledim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Yüzgeç
aynı sorun bende de var diğer pc hasabımda türkçe dil varken laptopumda türkçe dil seçeneği yok ikisinide gamepass üzerinden yükledim
Aynı konum ve aynı internet bağlantısından mı yükledin. Kafayı yemek üzereyim hiç bir konu yok bununla ilgili hiç bir yerde.

Nomalde Fifa serisi Kaldirilmadimi komple dostum ?
Kaldırılmadı hocam var gamepasste 23 22

tunay123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunay Görüş
bi çözüme ulaştın mı dostum aynı sorunu ben de yaşıyorum oyun türkçe olmuyor hiç bi türlü

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Yüzgeç
bi çözüme ulaştın mı dostum aynı sorunu ben de yaşıyorum oyun türkçe olmuyor hiç bi türlü
Yok hocam maalesef ingilizce oynuyorum şu an pes ettim çözümü bulamayıp ama zevki düşürüyo baya ya bulursan bir çözüm mutlaka yaz buraya

Top Bottom