Neler Yeni

FIFA 23 HALA ALINIR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf Yöndemli
Arkadaşlar FIFA 23 de Ultimate team oynamak istiyorum ilk FIFA deneyimim olacak başlamak için geç mi? Bu saatten sonra başlamak mantıksız mı olur?

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Alınır asla geç degildir

Xenonn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mustafa Esen
Arkadaşlar FIFA 23 de Ultimate team oynamak istiyorum ilk FIFA deneyimim olacak başlamak için geç mi? Bu saatten sonra başlamak mantıksız mı olur?
Valla belki ayıplar diğerleri ama online oynamayacaksan 30 şiraya git hesap al bence çok gereksiz ona verilen para her sene aynı oyunu tekrar sürüyorlar piyasaya

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Hiç gerek yok ve mantıksız ona para verceğine cs2 geliyo bıçak parası biriktir
Mantıktan bahsediyorsak bu önerinin mantık çerçevesinde hiç yeri yok bence.
Ben halen oynuyorum. Oyuncusu oldukça fazla. Uktimate team kasan çoktan kastı orası ayrı ama başlayabilirsin. Daha gideri var ultimate team'in. Tek çelişki ilk fifa deneyiminin 23'le olması. Çünkü bu oyunda alışılagelmiş skill run'lar ve agresif defans yerini daha fazla oyun kurmaya ve soft defansa bıraktı. İlk başlarda yenilmekten sıkılma ve acele etme. Bir haftaya alışırsın zaten oyunun temposuna da oyuna da.

VioSensei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emir
Hiç gerek yok ve mantıksız ona para verceğine cs2 geliyo bıçak parası biriktir
Adamın keyfinin kahyası mısın :D. Adam oyun soruyor 350 liralık sen diyorsun para biriktir bıçak al en kötü bıçak 2-3.000.
Evet alınır, fiyatı da ideal. 22 sezonu bittikten sonra başladım ve çok sardı. 23 almak için skinleri sattım.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Valla belki ayıplar diğerleri ama online oynamayacaksan 30 şiraya git hesap al bence çok gereksiz ona verilen para her sene aynı oyunu tekrar sürüyorlar piyasaya
Ayıplayacak bir şey yok. Çok yerinde bir öneri.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genelde böyle diyip alanı görmedim ama, alırsan haberim olsun. Oynarız birlikte.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yusuf Yöndemli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asıl amacım online oynamak.
Ayıplayacak bir şey yok. Çok yerinde bir öneri.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genelde böyle diyip alanı görmedim ama, alırsan haberim olsun. Oynarız birlikte.
Hocam son cümlenizde beni kastettiyseniz almayı düşünüyorum,daha önceden FIFA Mobile de paket açması beni çok sardı. Eminim bu oyunda daha çok sarar ama paketleri sadece para verenler mi açıyor onu bilmiyorum :D Sizin önerilerinizle de en azından oyuna alışmış olurum FIFA 24 e hazır şekilde başlarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Umut Furkan
gamepass al 10 saatlik deneme var ona göre alırsın veya almazsın tam sürümünü ben oynuyorum hatta yatağın karşısına tv bile astım hocam sarar yani her türlü paket açma işine gelirsek para gerekiyor duruma göre evet

Hocam son cümlenizde beni kastettiyseniz almayı düşünüyorum,daha önceden FIFA Mobile de paket açması beni çok sardı. Eminim bu oyunda daha çok sarar ama paketleri sadece para verenler mi açıyor onu bilmiyorum :D Sizin önerilerinizle de en azından oyuna alışmış olurum FIFA 24 e hazır şekilde başlarım.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE

O zaman düşünme al, akşam oynayak!

cdrcdpnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ZS
ea play pro al daha mantıklı şuan hem yeni çıkacak oyunu da oynamış oluyorsun

Top Bottom