Neler Yeni

Fifa 23 proları bir bakabilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan SÖNMEZ
Arkadaşlar hepinize selam
Benim fifa 23ten anlayan arkadaşlara bir sorum var. 60küsür saat kadar fifa 23 oynadım. Ultimate teamde oynuyorum division falan kasıyorum.
On numara takımım var 99luk donnaruma,95lik maguire harry kane falan , campbell,links, lumeka falan filan takımım dört dörtlük bir takım. 23mü ne kimyam var. Ortalama oyuncularım 93 ve üzeri.
Ama anlamadığım bir şey var arkadaşlar. Ne yaparsam yapayım divisionda oynarken sürekli anlam veremediğim birşeyle karşılaşıyorum. Karşıma kim gelirse gelsin rakibin forvetleri benim defanslarımdan çok daha hızlı koşuyor. Adam yanımdan basıyor gidiyor ben hiçbir şekilde yakalayamıyorum. Hadi bunu anladım. Ama benim forvetlerimde karşının defans oyuncularından hızlı koşamıyor. adam arkadan yardırıp gelip ayağımdan alıyor topu hızlı geldiğinden. Depar attırsam bu sefer top açılıyor ayağımdan öylede aynı hızda koşuyor ama durduğum an pat diye vuruyor alıyor. Çapraz koşularla içeri girmeden hiç bahsetmiyorum direkt yakalanıyor oyuncular. Ben yine karşıyı yakalayamıyorum. Herrrşeyi geçtim dakika 80de oyuna sol kanat alıyorum campbell. Adamın 80dk oynamış defan oyuncusu geliyor benim yeni soktuğum oyuncudan hızlı koşup topu ayağından alıyor. İllallah geldi şu hız konusundan. Sürekli pas yapıyorum ama oyuncular koşamadığından yakalandığından içeriye katederken ya kaptırılıyor ya da defans engel oluyor. Gol atamıyor değilim ama adamların oyuncularını hiçbir şekilde tutamıyorum. Adamların sürekli enerjileri var gibi benim defans çürüyor 80 dakikada adamın forvetler yeni girmiş gibi yardırıyor. Böyle olunca nası gol yemicem anlayamıyorum. Bunun sebebini bilen varmıdır ? Klavyeden oynuyorum bu arada.

Top Bottom