Neler Yeni

fifa pes için gamepad önerisi

EASUN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eyüp Adil Güneş
Bütçe
500
Hocalar fifa pes için gamepad arıyorum.
Laptop da 2 usb girişi olduğu için ve bu 2 girişi klavye mouse ile kullandığım için bluetooth bağlantılı olursa iyi olur. ( olmazsa da sorun yok 9
bluetooth bağlantısı kopma sorunu olmayan
joystick lerinde sorun olmayan
max 500 tl ( bir miktar artabilir9
bu kriterlere uygun gamepad önerili

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
emirhan
Laptop da 2 usb girişi olduğu için ve bu 2 girişi klavye mouse ile kullandığım için bluetooth bağlantılı olursa iyi olur. ( olmazsa da sorun yok 9
max 500 TL ( bir miktar artabilir9
https://www.trendyol.com/logitech/g...&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.18 bunu alabilirsin dostum

EASUN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eyüp Adil Güneş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam peki replika dualshock , rampage XPS4 yada f710 arasından hangisi alınır ?
F310 kablolu olduğu için 2.planda şuan
Mesaj otomatik birleştirildi:

@GalaxySal450 hocam gamepad konusunda bilginiz var mı yada bilgisi olan forumda tanıdığınız biri ? Ona göre birkaç gamepad atıcam hangisini önerirsiniz

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Hocam peki replika dualshock , rampage XPS4 yada f710 arasından hangisi alınır ?
F310 kablolu olduğu için 2.planda şuan

@GalaxySal450 hocam gamepad konusunda bilginiz var mı yada bilgisi olan forumda tanıdığınız biri ? Ona göre birkaç gamepad atıcam hangisini önerirsiniz
F710 hocam.

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Yaklaşık 1 haftadır deli gibi gamepad araştırıyordum. Benim de bütçem max 500₺ idi. DS4 replika ile F310 arasında kalmıştım. Çoğu kişi F310'u önerdi. Bugün sarı siteden param güvende ile F310'un siparişini verdim. Elime ulaşınca, beğenirsem tavsiye edebilirim belki.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
Ali
İki adet F710 kullanıcısı olarak çok memnunum. Arka kauçuk kısımları aşınmaya başladı. Birisinin arka tuşlarından birisinde temassızlık var. Yaklaşık 8-9 yıldan bahsediyorum. Bütçeyi arttırıp alın yıllarca keyifle kullanın diyorum.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Aradığın bütçede kaliteli kablosuz yok.
Arttırırım demişsin ama ne kadar arttırırsın bilemedim.
Bunu kullanıyorum. 2. sene olacak sanırım. Memnunum. İstersen bir düşün.
Nays ile indirim oluyor ise daha ucuza alırsın belki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Alp
Bende gamepad bakıyorum haftaya amazon indirimleri var belki f310 fiyatı düşerse diye beklemedeyim

EASUN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eyüp Adil Güneş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Alparslan0 @AntremanKoçuMünir @Muazed @GalaxySal450 hocalar aklıma bir şey takıldı da . Benim laptop da 2 usb portu da dolu ve bu yuzden Bt bağlantılı gamepad arıyordum . Ama herkes f710 önerince aklıma yattı ama bir sorun var. F710 usb dungle olduğu için kablolu f310 dan bir farkı olmuyor usb portu kullanım açısından. Peki özellik olarak fark var mı o fiyat farkı verilir mi ?

@Alparslan0 @AntremanKoçuMünir @Muazed @GalaxySal450 hocalar aklıma bir şey takıldı da . Benim laptop da 2 usb portu da dolu ve bu yuzden Bt bağlantılı gamepad arıyordum . Ama herkes f710 önerince aklıma yattı ama bir sorun var. F710 usb dungle olduğu için kablolu f310 dan bir farkı olmuyor usb portu kullanım açısından. Peki özellik olarak fark var mı o fiyat farkı verilir mi ?
Birde bu fiyatlara orjinal DS4 vb alınır mı ?

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
Ali
Kalite farklı var en basiti... Kablosuz olması gerçekten rahat hocam. USB çoklayıcı tavsiye ederim 45₺ internetten yeni aldım

CemM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Cem Terkivatan
max 500 TL ( bir miktar artabilir9
f710 al direkt rahatla hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,015
Üyeler
154,501