Neler Yeni

Fifine Ampligame A9 vs Hyperx Quadcast S... Hangisi?

Batuhania

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Yıldız
Arkadaşlar selam. Kritik bir soru soracağım.

Fifine Ampligame A9: 4169 TL
Hyperx Quadcast S: 7199 TL

Aktif olarak Fifine H6 kulaklığını da kullanmaktayım.

Sizce Hangisi?

Ekler

• images.jpeg
    images.jpeg
    21.8 KB · Hit: 16
  • yeni-proje-2023-07-06t121429336-9ddd8b.jpg
    yeni-proje-2023-07-06t121429336-9ddd8b.jpg
    34.9 KB · Hit: 15

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
nk
A6T den A9 a geçtim bir ay önce çok memnunum fiyat / performansın tam olarak karşılığıdır dolayısıyla hiç kritik bir soru değil hocam 😊

Batuhania

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A6T den A9 a geçtim bir ay önce çok memnunum fiyat / performansın tam olarak karşılığıdır dolayısıyla hiç kritik bir soru değil hocam 😊
Tip ve benzerlik. Fiyat farkı. E bir de performans kuşkusu. Hocam biraz kritik be 😅. Teşekkür ettim sağolasın.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
nk
Tip ve benzerlik. Fiyat farkı. E bir de performans kuşkusu. Hocam biraz kritik be 😅. Teşekkür ettim sağolasın.
En önemlisi fiyat farkı tabi neredeyse 2 katı A9 çok daha yeni bir ürün Quadcast eskidi artık. Bir çok karşılaştırma var YouTube da bakıp karar verebilirsiniz ben Quadcast kullanmadım ama fifine den genel olarak çok memnunum bir sonraki mikrofonum da fifine olur

The Semih

80+ Silver
Hyperx Quadcast S: 7199 TL
Hyperx 7K mı olmuş yuh geçen sene 2699TL ye alıp iade etmiştim, çok abartılan bir mikrofon fiyatını asla haketmiyor gamepower kulaklığımın mikrofonuyla benzer ses kalitesi sundduğu için paramı çöpe atmış gibi hissedip iade ettim.

Batuhania

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Yıldız
En önemlisi fiyat farkı tabi neredeyse 2 katı A9 çok daha yeni bir ürün Quadcast eskidi artık. Bir çok karşılaştırma var YouTube da bakıp karar verebilirsiniz ben Quadcast kullanmadım ama fifine den genel olarak çok memnunum bir sonraki mikrofonum da fifine olur
youtube üzerinden karşılaştırma denk gelmedim. Onun için bir şey atarsanız bana sevinirim.

Hyperx 7K mı olmuş yuh geçen sene 2699TL ye alıp iade etmiştim, çok abartılan bir mikrofon fiyatını asla haketmiyor gamepower kulaklığımın mikrofonuyla benzer ses kalitesi sundduğu için paramı çöpe atmış gibi hissedip iade ettim.
Bende benzer bi şekilde Fifine H6 kullanıyorum. Muazzam bi kulaklık. Yalnız aklımda birkaç fikir olduğu için böyle bi mikrofon almaya ihtiyaç duyuyorum. Fiyatı çok fazla olduğu için kafam karışmıyor değil. 2 günlüğüne 5800e inmişti fiyatı. İkinci el üzerinden bi arkadaş sıfır kutusu açılmamış 5500 TL diyor yurtdışı quadcast s için. 5000e kadar rica etmeye çalışıyorum. Ne dersin ona peki?

The Semih

80+ Silver
Bende benzer bi şekilde Fifine H6 kullanıyorum. Muazzam bi kulaklık. Yalnız aklımda birkaç fikir olduğu için böyle bi mikrofon almaya ihtiyaç duyuyorum. Fiyatı çok fazla olduğu için kafam karışmıyor değil. 2 günlüğüne 5800e inmişti fiyatı. İkinci el üzerinden bi arkadaş sıfır kutusu açılmamış 5500 TL diyor yurtdışı quadcast s için. 5000e kadar rica etmeye çalışıyorum. Ne dersin ona peki?
Ben direkt önermiyorum, dip sesi sorunu felanda vardı filtre ve yazılımla düzeltilir o fiyata Boya PM700 alırım daha iyi

Batuhania

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Yıldız
Ben direkt önermiyorum, dip sesi sorunu felanda vardı filtre ve yazılımla düzeltilir o fiyata Boya PM700 alırım daha iyi
obs filtreleme ve çeşitli ayarlarla halledilir. Görüntü biraz hitap etsin birde kalitesi iyi olsun istiyorum. Net tavsiyene açığım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,741
Üyeler
141,184
Son üye
kralshade123
Top Bottom