Neler Yeni

Fikirlerinizi bekliyorum 2.el olarak almayı düşünüyorum ne kadar eder

Y.E.Y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yılmaz Yaşar Erdembay
Yok knk bu fiyatlara 16 ram
Ryzen 5 2600
1660 superli
Sistemlerler bulursun
inan dostum işten geliyorum her gün bakıyorum 1 haftayı geçti doğru düzgün yok o yüzden birde parça olarak satışlara bakayım dedim orasıda garip araştırmadan etmeden kafasına göre fiyat biçiyorlar ortada kaldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok gereksiz pahalı 1060lı sistem pazarlıkla alınabilir linki varsa bakalım şahıs dolandırıcı olabilir
letgodan ilginç bi arkadaş ilanı koymuş 2 hafta sonra mercedes koymuş 1.2 m lik aracı 600 e koymuş o yüzden hiç yanaşmadım

wetaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Esad Çevikbaş
inan dostum işten geliyorum her gün bakıyorum 1 haftayı geçti doğru düzgün yok o yüzden birde parça olarak satışlara bakayım dedim orasıda garip araştırmadan etmeden kafasına göre fiyat biçiyorlar ortada kaldım

letgodan ilginç bi arkadaş ilanı koymuş 2 hafta sonra mercedes koymuş 1.2 m lik aracı 600 e koymuş o yüzden hiç yanaşmadım
izmir içi olduğundan olabilir

valla bende kafayı yedim sizin gibi adamlar çöp sistemlere 10k istiyor

Top Bottom