Neler Yeni

🇵🇸Filistine Destek🇵🇸

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
Müslüman olmana bile gerek yok istersen dinsiz ol orada birileri zulüm görüyor ve sen dalga geçiyorsun bu insanlık mı yok ben şerefsizim diyorsan zaten senden bir şey beklemiyoruz sadece sus twitter da gördüğünü buraya yaz 'yok kola içiyorum böyle lays yiyorum ben kola olmadan yaşayamam' yarın aynı ülke sana saldırdığında ben kola olmadan yaşayamam mı diyeceksin

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Sizleri çok komik buluyorum ben ya, hiçbir bağlantımız bulunmayan 3-5 tane allahın arabına destek veriyosunuz ama ırkımızdan olan Doğu Türkistan için sesiniz çıkmıyor, çok komiksiniz gerçekten. Keşke tüm araplar haritadan silinsede kurtulsak şunlardan.

KAANT10X

80+ Bronze
dini bozuk yahudilerin ve kansız siyonist köpeklerinin ve bunları destekleyen tüm şeref yoksunlarının aask

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

eneskaya6

80+ Silver
Sizleri çok komik buluyorum ben ya, hiçbir bağlantımız bulunmayan 3-5 tane allahın arabına destek veriyosunuz ama ırkımızdan olan Doğu Türkistan için sesiniz çıkmıyor, çok komiksiniz gerçekten. Keşke tüm araplar haritadan silinsede kurtulsak şunlardan.
Cok doğru oradan ölen çocuklar kendileri istedikleri icin filistinli doğdu orada doğdu. Orayi tercih etmeyeceklerdi...
keske ailenle beraber evine bomba düserde X'de ortadogulular dünyadan silinsin diye twt atarim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
Ben dine , inanca ve ırka bakmam birisi zülüm görüyor ise onu engellemeye çalışmak. Ben Filistin için demiyorum sadece ama bu zülüme karşı çıkmalıyız bende boykot ediyorum ama mecburen tüketiyoruz ama elimizden geldiği kadarıyla yerli ürün tercih etmeye çalışıyoruz da.

ben bir canlıya zarar gelirken izleyenleri ve onu suçlamayın üstünede destek verenleri şahsen katil ve psikolojik olarak zarar görmüş şahıslar olduğunu düşünüyorum.

Geçmiş geçmişte kaldı önümüze bakmalıyız geçmişimizde önemli ama bakın koskoca Bizans’ı yıkan Osmanlı’nın torunları elde tutulabilecek neredeyse hiçbir şey yapmamış üstüne kendi kültürlerini ve ahlakını kaybetmiş..

(Biraz fazla yazım yanlışları var KB yın )

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Gerçekten doğru olanı yapmadıktan sonra ister şu de ister bu de netice değişmiyor :(
Doğru olan ülkemizin gelişmesi ve Amerika gibi karar alabilecek duruma gelmemiz ama bu da çok zor.
Helal olsun bu arada olayı unutturmamak adına mantıklı destek babında profil resmine filistin resmi koymak.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Harika oldu beyler eyw

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Muhammet Çağrı
Verebileceğimiz max desteğin bu olması ve bunun da Filistin'e bir faydası olmaması üzücü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Talha Açıkgöz
baba filistinlileri biz de sevmiyoruz sevip destekleyen var ama israil de desteklenmez bu kadar bencil ve yüzsüz olmayın illa ppdeki füzeyi çıkarttıracaksınız yani

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom