Neler Yeni

Filistin'e yeni bir savaş daha ilan edildi..! terörist israil...

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tekin Ayber
Bu konuda terörist siyonistlere metiyeler dizenleri lanetliyorum, zaten siyonizm lanetli bi şeydir ve yapacağını yaptı, lanet olsun terörist israle ve israilcilere...!!!

lanet olsun hastane vurup, bebeleri öldürenlere, lanet olsun israil fanatikliği yapanlara.

Son düzenleme:

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,018
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Bazı haşere tayfa saçma sapan Mehmetçik operasyon diye slogan atmışlar abi iyi misiniz ya? Yeterince Suriye'de kayıp verildi hayatlarında çatışma görmemiş adamlar kendisini Rambo falan sanıyor...
@tekino bu mesaja niye kızgın atıyorsun hadi diğerlerini anlarım.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,018
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Türkiye garantör olacaksa gitmeli. Masumları başka koruyan başka bir ordu yok ki...
Niye gidiyor dediğin çok saçmalık çok istiyorsan sen git şu an terörle mücadele ediyor nasıl cahilsiniz anlamış değilim gitmeside imkansız zaten.

Emrhan_

80+ Bronze
Niye gidiyor dediğin çok saçmalık çok istiyorsan sen git şu an terörle mücadele ediyor nasıl cahilsiniz anlamış değilim gitmeside imkansız zaten.
Konuyla bağımsız, terörün bilerek bitirilmediğini düşünüyorum. Hükümetin işine geliyor sonuçta.

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tekin Ayber
Sanane benim gidip gitmememden, bu ülkenin yüzdesel büyük bir çoğunluğu asker göndermeyi dahi destekler. Ülkede demokrasi var.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,018
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Sanane benim gidip gitmememden, bu ülkenin yüzdesel büyük bir çoğunluğu asker göndermeyi dahi destekler. Ülkede demokrasi var.
Büyük çoğunluğu %52 kesim herhalde :D

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Biz niye gidiyoruz kardeşim?
Mazlum diye diye ülke mülteci kampına döndü.
Bedel ödüyorlar şuan,Osmanlıyı sattıkları dan beri huzur bulamıyorlar.

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tekin Ayber
Biz niye gidiyoruz kardeşim?
Mazlum diye diye ülke mülteci kampına döndü.
Bedel ödüyorlar şuan,Osmanlıyı sattıkları dan beri huzur bulamıyorlar.
Siz ya da sen değil bu ülkenin Mehmetçiği gidiyor, içiniz rahat olsun(!)

Kara*

80+ Silver
Türkiye garantör olacaksa gitmeli. Masumları başka koruyan başka bir ordu yok ki...
Hocam kızgın atmakla bir şey değişmiyor haklı haksız yorumlar olmuştur bunu kabul ediyorum. Ama Orta Doğu bataklığı çok başka bir mevzu, ister yahudi ister müslüman fark etmez olan sivillere oluyor bunları biliyoruz. Sadece biz garantör olarak bile gitsek öyle çok aşırı ciddi şeyler değişmez, araya büyük devletler girdiği zaman aynı Suriye'de olduğu gibi belirli bölgede bırakılırız bir kısmı güvence altında olur gerisi yine onlarda bitiyor.

Top Bottom