Neler Yeni

Öneri Film ve dizi için kulaklık vs hoparlör

Film ve dizi izlemek için kulaklık mı hoparlörler mi?

• Kulaklık

Oylar: 3 75.0%
  • Hoparlör

Oylar: 1 25.0%
  • Her ikisini de deneyip karar vermelisin

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    4
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İsrafil Bedir
Merhabalar ☺️
Genelde aklıma alınacak bir şey koydum mu muhakkak alırım, sanırım bu konuda böyle olucak ama yinede alıp satmaktan sıkıldığım için böyle bir konu açtım.
Şuanda hali hazırda izlediğim film ve dizileri kulaklıktan dinliyorum lakin son zamanlarda daha az oyun oynayıp daha çok film, dizi ve kitaba vakit ayırıyorum, aklıma takıldı film ve diziyi hoparlör ile dinlemek daha mı iyi olur acaba?
Apartmanda ve yalnız yaşıyorum öyle aman aman yüksek seslere ihtiyacım yok, ama hem yüksek hemde kaliteli ses hiçte fena olmaz 2+1, 5+1 mi yoksa soundbar mı bunada net karar veremedim ama net iki tane kriterim var uzaktan kumanda ve Bluetooth olması soundbar basit olur farklı noktaya taşıması vs 5+1 masada kurulumu nasıl olur performans verirmi bilmiyorum hiç deneyimim yok.
Bunlar doğrultusunda hem alıp almama konusunda hemde hangi ürünü alacağım konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var bütçem Max 3k 2.el de.Ürün alırken ilk olarak 2.el almaya çalışırım tabi sorunsuz ve temiz olarak hatta param güvende ilanı dahi önerebilirsiniz.
Bu arada açtığımız konuları nasıl çözüldü diye işaretliyorum bulamadım da.
Şimdiden teşekkürler umarım kendimi ifade edebilmişimdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mehmet
eğer oyunda oynicaksan kulaklık sadece film izliceksen yine kulaklık

Top Bottom