Neler Yeni

netflix üzerinden izlenebilecek film ve dizi önerisi lazım

şahin doğan

80+ Platinum
uzun bi yolculuğa çıkacağım netflix üzerinden izleyebileceğim film ve dizi önerileri istiyorum diziler max 1-2 sezon olsun komedi hariç öneri yapın film konusunda da komedi hariç her şey olur korku-gerilim-bilim kurgu vs şimdiden teşekkürler <3

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
interstellar. izlemediysen çok iyidir. django unchained de iyidir. bunlar netflixte var mı yok mu şu an emin olamadım. 3-4 tane abonelik var hangisini nereden izledim bilmiyorum ama en kalabalık olanı netflix olduğu için vardır diye tahmin ediyorum.

şahin doğan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
interstellar. izlemediysen çok iyidir. django unchained de iyidir. bunlar netflixte var mı yok mu şu an emin olamadım. 3-4 tane abonelik var hangisini nereden izledim bilmiyorum ama en kalabalık olanı netflix olduğu için vardır diye tahmin ediyorum.
interstellar ı izledim güzeldi django unchained i izleyeceğim tşk

Marku

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Efe
uzun bi yolculuğa çıkacağım netflix üzerinden izleyebileceğim film ve dizi önerileri istiyorum diziler max 1-2 sezon olsun komedi hariç öneri yapın film konusunda da komedi hariç her şey olur korku-gerilim-bilim kurgu vs şimdiden teşekkürler <3
Cobra Kai, 3 sezon ama sizi çok sarar emin olun. Tek sorun 4.sezonun daha çıkmamış olması. 3 bittikten sonra ben hayatımda bir eksiklik yaşadım.

şahin doğan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cobra Kai, 3 sezon ama sizi çok sarar emin olun. Tek sorun 4.sezonun daha çıkmamış olması. 3 bittikten sonra ben hayatımda bir eksiklik yaşadım.
benim açımdan her dizi bitişinde oluyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Keazim Kazım
Sweet Home The Uncanny Counter Haunted Haunted Latin America Goedam The Oa ShadowHunter Batwoman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Warrior,Vis a vis,Witcher,The Purge,Sweet Tooth,Shadow and Bone,Creeped Out,MindHunter,50 States of Fright,Ju On Origins,Gotham,Gangs of London,Castle Rock,Bodyguard,Altered Carbon,Marianne,Doom Patrol,Dogs of Berlin,Killing Eve,
Mesaj otomatik birleştirildi:

The Gifted,

tsuki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
talha
Instagram
tsukisenshi
the platform , sweet tooth

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Loki, Ragnarok olabilir veya Rick and Morty 5 sezon ama bölümler bence pek bağlantılı değil her bölüm ayrı bir macera anlatıyor.

Top Bottom