Neler Yeni

Fitness e başlayacağım ne önerirsiniz

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Boy 187 kilo 67 yaş 18 öncelikle birkaç kişi kılo almam gerektiğini söyledi
1) nasıl kilo alicam
2) kilo aldıktan sonra spora başlayınca ne yapicam orda bana program falan vericekler mi hiccbirsey bilmiyorum ordaki aletlerin isimlerine kadar sadece bandıl mi ne vardı onu biliyom

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
ali
söyleyenler sert sallamıs
spor yaparken kilo alman lazım

Exe.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Gökay Yıldırım
Kanka işin özü kendini tavuk pilava adama ilk aydan soğursun tabiri caiz ise hayvan gibi ye hayvan gibi antranman yap kilo almaya başlayacaksın
2) genelde salon hocaları size bize değilde genelde kadınlara antronörlük yaptıkları için çok işin olcağını düşünmüyorum internette onlardan kat kat daha iyi bilgi veren kanallar antrörler var onlara bakmanı tavsiye ederim senin konu ile ilgilide video yaptıklarını düşünüyorum yüksek ihtimal yapmışlardır .
Mesaj otomatik birleştirildi:

işine yarayabilir .

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mehmet Ali
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Boy 187 kilo 67 yaş 18 öncelikle birkaç kişi kılo almam gerektiğini söyledi
1) nasıl kilo alicam
2) kilo aldıktan sonra spora başlayınca ne yapicam orda bana program falan vericekler mi hiccbirsey bilmiyorum ordaki aletlerin isimlerine kadar sadece bandıl mi ne vardı onu biliyom
bandıl ne **
doğrusunu unuttum :d

-CrawL

80+ Gold
Öncelikle ağırlık antremanına başlamadan önce kilo almaya çalışma yağ olarak alırsın hepsini. Ağırlık antremanlarına başladığında günlük kalori ihtiyacından +400-500Kalori fazladan al temiz besinlerle Pirinç yulaf bulgur makarna tavuk et yumurta vs. Yeni başladığın için Full body program ile başla haftada 3-4gün gitmen yeterli olur bu şekilde her ay 1.5-2Kg arası alırsın ve kas kütleside eklersin vücuduna. Full body programı uygularken 1gün antreman 1gün off şeklinde yap. Full body antremanlarda tüm kasları 1günde çalıştırırsın aynı kas grubunu tekrar çalışmak için 1gün arayla dinlendirmen gerekir.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Öncelikle ağırlık antremanına başlamadan önce kilo almaya çalışma yağ olarak alırsın hepsini. Ağırlık antremanlarına başladığında günlük kalori ihtiyacından +400-500Kalori fazladan al temiz besinlerle Pirinç yulaf bulgur makarna tavuk et yumurta vs. Yeni başladığın için Full body program ile başla haftada 3-4gün gitmen yeterli olur bu şekilde her ay 1.5-2Kg arası alırsın ve kas kütleside eklersin vücuduna. Full body programı uygularken 1gün antreman 1gün off şeklinde yap. Full body antremanlarda tüm kasları 1günde çalıştırırsın aynı kas grubunu tekrar çalışmak için 1gün arayla dinlendirmen gerekir.
Bu dediklerini ordaki hocalar da dermi böyle yap diye aklımda tutamam çünkü bunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,060
Üyeler
152,600
Son üye
geceyazarlari34
Top Bottom