Neler Yeni

fiyat hakkında veya hangi parçalar değişse güzel bir şey ortaya çıkar bilgi verirmisiniz ?

z0ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Rıdvan
Kankam tek tek toplayacaksan sıralama şu şekilde olmalı;
DDR4 sistem istiyorsan ANAKART>İŞLEMCİ>RAM
DDR3 sistem istiyorsan zaten senin ki DDR3 RAM>İŞLEMCİ
hiç uğraşmak istemiyorsan itopya.com'a gir hazır bir sistem al prize tak çalıştır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
Monitör olarak tv yerine normal monitör kullan bence görüntü kalitesini çok etkiler
kalıteyı etkıledıgının ınankı fazlasıyla farkındayım ama maalesef ki hıc durumum yok

Xencuir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Jiyan Barış Karataş
hdd yerine ssd veya m2ssd kullanabilirsin. birde yüksek bütçe yoksa en azından işlemciyi bir r5 1600 yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
Eğer bu anakart ve ramleri kullanmak istoyosan 3. Nesil k serisi olmayan ikinci el i7 alıp ekran kartı olarakta rx500 serisi bir ekran kartı alabilirsin güç kaynağınıda en az 550-600w alman gerekiyor bütün bu parçalar yaklaşık 1800-2000 tl olur böyle yapsan bile 8gb ram ilerde sorun olabilir ben olsam sıfırdan sistem toplardım bu bilgisayarı yaklasık 600 tl ye satabilirsin bence
en bastan toplamak cok makul gelıyr

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
hdd yerine ssd veya m2ssd kullanabilirsin. birde yüksek bütçe yoksa en azından işlemciyi bir r5 1600 yap.
butce belırlemedım suanlık ama cıdden sıstemı bastan duzenlemelıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
Kankam tek tek toplayacaksan sıralama şu şekilde olmalı;
DDR4 sistem istiyorsan ANAKART>İŞLEMCİ>RAM
DDR3 sistem istiyorsan zaten senin ki DDR3 RAM>İŞLEMCİ
hiç uğraşmak istemiyorsan itopya.com'a gir hazır bir sistem al prize tak çalıştır.
tesekkurler kardesım ıtopya ıyı bı fıkır

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
öncelikle intelden vazgeç derim işlemci berbat aynı işlemciyi bende kullanıyorum ekran kartım iyi sayılır fakat işlemciden aşırı sıkıntı çekiyorum intel yerine amd 5 1600 al derim
işlemcim cidden cok berbat ekran kartım da oyun performansı dusuk kalıyor amd ıslemcılı guzel bı ekran kartlı pc dızmek cok makul gelıyor suan

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,873
İsim
Bilal Tepe
I5 3. Nesil alıp veya 4. Nesil 2. El yanına gtx 960 gtx 780ti alabilirsin seni gine götürecektir bide ssd şart

Top Bottom