Neler Yeni

Fiyat / Performans Oranı En İdeal Kulaklık

Bütçe
300
Arkadaşlar bugün satılan donanım arşivi 5 bin liralık oyun kasasını aldım, normalde pek oyun oynamam ama gaming klavye-mouse derken seti tamamlayıp bir de kulaklık almak istiyorum. Tek tük de olsa oyun oynarım artık, şimdiye kadar cs go dışında oyun geçmişim yok.

Almış olduğum kasa, klavye, mouse gibi fiyat / performans bir kulaklık almak istiyorum. Bütçe olarak limit koymuyorum ama çok az kullanacağım bir kulaklığa 500 üzeri hayatta vermem, haftada 6-7 saat ancak kullanırım. Mikrofonla da pek işim yok, discord kullanmıyorum.

Aradığım temel özellik kulaklığın fiyat / performans olması. Oyun oynarken oyunun içindeymiş gibi hissettirsin ve çok basit olmasın, hemen bozulmasın.

Şu kulaklık fiyatına göre on numara derseniz 200 liralık bir şey de olur.
Yok bu kulaklık normalde 800-900 lira ama 300-400'ye düşmüş, çok müthiş bir şey, kaçırma derseniz o da olur.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
11.11 i bekle , ama iyi araştır. indirim görünümlü bindirim olmasın. Bazı siteler güzel indirimler yapabiliyor. Forumda sıcak fırsatlar bölümünü 11.11 de kontrol et. Güzel fiyatlı f/ğ ürün linki düşerse paylaşan birileri olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Ch321

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
Hocam okuduklarıma dayanarak sizin "gaming" adı altına her şeyin oyun oynama odaklı olduğunu düşündüğünüzü hissettim. En azından beni bu düşünceye itti. Şunu belirtmek isterim ki gaming ürünler oyun oynamaya değil de genelde rahatlık ve uzun kullanım için üretiliyor. Tabi bazı ürünler kozmetik olarak şıkır şıkır durdukları için "gaming" adı altında satışa sunuluyor ve genelde performansları -kulaklık için ses kalitesi olabilir- berbat oluyor. Onerme konusuna gelirsek ise Ch321 gayet şık ve performans konusunda fiyatına gore iyi bir kulaklık. Gonül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Nyan_Chicken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Nyan_Chicken
konor istiyorsan rampage comfort al adını hakediyor ayrıca ses kalitesi de fena değil birde trust bblirtz e bak

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar,

itopya'da gördüm ch321 modelini, az kalsın alıyordum da ama nedense içim ısınmadı. Gamepower Kizaru araştırıyorum, videoları izliyorum, titreşimi falan iyi gibi geldi, buna ne dersiniz? 300 lira fiyatı var.

@Berk Atmaca hocam öyle düşünüyorum açıkcası. Normalde oyun oynamam, yine oynamak istemeseydim hiç masaüstü bile almazdım.

@Nyan_Chicken hocam rampage comfort yorumları da baya iyiymiş, biraz araştırayım hemen.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
itopya'da gördüm ch321 modelini, az kalsın alıyordum da ama nedense içim ısınmadı. Gamepower Kizaru araştırıyorum, videoları izliyorum, titreşimi falan iyi gibi geldi, buna ne dersiniz? 300 lira fiyatı var.
Titreşim bana göre boş bir özellik. Titreşime aldanıp ses kalitesinden kısma olasılığınız çok yüksek. Kendini kanıtlamış markalar tercih etmenizi öneririm. Gamepower Magnus V2 kullanıcısıyım. Aldığım fiyata göre -90tl- oldukça iyi ama şahsen ben olsam o bütçe dahilinde Ch321 tercih ederdim. Yine de tercih ve karar sizin. Tekrarlıyormuş gibi olacak ama kozmetiğe aldanmayın.

Titreşim bana göre boş bir özellik. Titreşime aldanıp ses kalitesinden kısma olasılığınız çok yüksek. Kendini kanıtlamış markalar tercih etmenizi öneririm. Gamepower Magnus V2 kullanıcısıyım. Aldığım fiyata göre -90tl- oldukça iyi ama şahsen ben olsam o bütçe dahilinde Ch321 tercih ederdim. Yine de tercih ve karar sizin. Tekrarlıyormuş gibi olacak ama kozmetiğe aldanmayın.

Tamamdır hocam uyarı için teşekkürler, öyle yorumları okuyunca heveslenmiştim. Rampage comfort için ne dersiniz, yorumları çok çok iyi?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
Tamamdır hocam uyarı için teşekkürler, öyle yorumları okuyunca heveslenmiştim. Rampage comfort için ne dersiniz, yorumları çok çok iyi?
Bilgim yok maalesef. Yorum yaparsam yalan soylemiş olurum. Tasarımı güzel duruyor ama beğendim.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,013
İsim
Oğuz Oğuz
Bende bu bütçede alacaktım herkes CH321 önerdi. Al gitsin.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Comfort kullanıyorum ama bu kulaklığın yalıtımı daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nazik kullanırsanız sorun yaşamazsınız.Ben kullanıyorum alınabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,213
Üyeler
140,618
Son üye
ramazannnnv
Top Bottom