Neler Yeni

Flexy silver kasamın servisteki test sonuçları nasıl sorunlu birşeyler varmı acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan İMAR
sistemin ilk halini aldım bide benden sonra alanlar bile kasa eline ulaşmış şaka gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan İMAR
yok olmadı şikayet vara yazdıktan sonra aradılar bugun kargoya verilcek sonunda

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan İMAR
aynen öyle sıkıştırmadan iş yapmıyolar bu görüntü gelmeme olayından dolayı gecikmiş kargolar senin pcde bile sorun yokmuş aslında kargo esnasında soğutucu yerinden oynadığı içinmiş buna çözüm bulmak için kargoya vermemişler

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
aynen öyle sıkıştırmadan iş yapmıyolar bu görüntü gelmeme olayından dolayı gecikmiş kargolar senin pcde bile sorun yokmuş aslında kargo esnasında soğutucu yerinden oynadığı içinmiş buna çözüm bulmak için kargoya vermemişler
Anladım kardeşim aşırı yoğun olduğu için belki de sağlam takılmadı yani bilmiyorum benimki de kargoda inşallah yarın sağlam elime geçer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sence bu test sonuçları nasıl yük altında 77 derece olmuş işlemci bi sorun olurmu uv falan yapmayı bilmiyorum ki öyle işlere girmeyi de düşünmüyorum

Anladım kardeşim aşırı yoğun olduğu için belki de sağlam takılmadı yani bilmiyorum benimki de kargoda inşallah yarın sağlam elime geçer

Sence bu test sonuçları nasıl yük altında 77 derece olmuş işlemci bi sorun olurmu uv falan yapmayı bilmiyorum ki öyle işlere girmeyi de düşünmüyorum
Oyun oynayacağım derslere gireceğim oynayacağım oyunlar da cs gta arma pes rainbow gibi oyunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan İMAR
sağlam takılmış ama soğutucu fan çok büyük ve ağırmış heralde oyuzden bi oturma sorunu olmuş sen sistemi göndermeden elinle işlemciyi çıkartıp taksan sorunun çözülcekmiş aslında 1 hafta boşuna gitti serviste

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
sağlam takılmış ama soğutucu fan çok büyük ve ağırmış heralde oyuzden bi oturma sorunu olmuş sen sistemi göndermeden elinle işlemciyi çıkartıp taksan sorunun çözülcekmiş aslında 1 hafta boşuna gitti serviste
Ulan bütün herşeyi söküp taktık da işlemciyi hiç ellemedik neyse nasip artık😅ısı değerlerine ne diyorsun 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan İMAR
ısı değerlerin normal geldi bana çünkü stres altındaki sıcaklık o bildiğim kadarıyla

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan İMAR
oyun oynarken sıkıntı olcağını sanmıyorum kasa zaten heryerden hava alıyo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,493
Üyeler