Neler Yeni

Flexy silver kasamın servisteki test sonuçları nasıl sorunlu birşeyler varmı acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Batuhan
Stok soğutucusu kullanılmadı daha mı düşük olması gerek acaba sonuçta kullandıkları soğutucuda iyi bir sogutucuya benziyo nie degerleri düşürmedi bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama söylede bi durum var stres testi değil mi bu maksimum alıcağı değerleri gösteriyor her oyunda bu değerleri alıcak die bişey yok

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
kardeş bende aynı sistemi aldım senin kasa geldimi
Yok kardeşim benim geldi geri yolladım bu hafta içinde gelecek nasipse

Stok soğutucusu kullanılmadı daha mı düşük olması gerek acaba sonuçta kullandıkları soğutucuda iyi bir sogutucuya benziyo nie degerleri düşürmedi bilmiyorum

Ama söylede bi durum var stres testi değil mi bu maksimum alıcağı değerleri gösteriyor her oyunda bu değerleri alıcak die bişey yok
Aynen öyle büyük ihtimal max güçte öyle oldu

Senin kasanın fotoğrafında da tek ram mi vardı ben ona çok takıldım diğer ram gelmeme gibi bir durum olmaz umarım

Sakinim zaten. Stok halde 77 derece nedir? Stok soğutucu ile AIDA 64 testinde 50 derece gören var. (CBP kapalı şekilde.)
Fotoğraftaki yükte değilmi

@Abdullah Hacıgül reis değerlere bakarmısın acaba sorunlu bir sıcaklık varmı

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan İMAR
arıyorum şu gün verilcek bugun verilcek kargoya diyolar verilmedi hala oyalanıyorum sürekli

senin kasa geldiyse sorun neydi geri gönderdin

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
arıyorum şu gün verilcek bugun verilcek kargoya diyolar verilmedi hala oyalanıyorum sürekli

Kanka kasaya güç geliyordu ekran gelmiyordu

Acil olduğunu belirt bu zamana kadar gelmesi gerekiyordu

Kanka kasaya güç geliyordu ekran gelmiyordu

Acil olduğunu belirt bu zamana kadar gelmesi gerekiyordu
Çoğu kişinin geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan İMAR
valla her gün arıyorum artık 3 defa acil talebi belirttim bugunde yaptım hatta seni söyledim dedim bazılarının kasası gelmiş arızalı çıkmış 2 .ye geliyo kasası dedim 19 şubatta aldım bide ilk 100 deyimdir bugun 3 mart 12 gün oldu daha kargoya verilmedi montaj aşaması diyo hala

kasaya güç geliyo ama ekrana görüntü gelmiyosa ekran kartımı arızalı çıktı

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Batuhan
Yok kardeşim benim geldi geri yolladım bu hafta içinde gelecek nasipse

Aynen öyle büyük ihtimal max güçte öyle oldu

Senin kasanın fotoğrafında da tek ram mi vardı ben ona çok takıldım diğer ram gelmeme gibi bir durum olmaz umarım

Fotoğraftaki yükte değilmi

@Abdullah Hacıgül reis değerlere bakarmısın acaba sorunlu bir sıcaklık varmı
Kusura bakma geç gördüm mesajı çift gözüküyor ama gelmeden bilemeyiz gelsinde durum güncellemesi yapıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
valla her gün arıyorum artık 3 defa acil talebi belirttim bugunde yaptım hatta seni söyledim dedim bazılarının kasası gelmiş arızalı çıkmış 2 .ye geliyo kasası dedim 19 şubatta aldım bide ilk 100 deyimdir bugun 3 mart 12 gün oldu daha kargoya verilmedi montaj aşaması diyo hala

kasaya güç geliyo ama ekrana görüntü gelmiyosa ekran kartımı arızalı çıktı
Yok kanka işlemcide bir şey olmuş galiba birde bisounuzu güncelledik dediler bakalım

Kusura bakma geç gördüm mesajı çift gözüküyor ama gelmeden bilemeyiz gelsinde durum güncellemesi yapıcam
Tamam kardeşim bakalım kargolandı benim de yarın elimde olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan İMAR
bu kasalar gönderilmeden test yapılıyo eve geldiğinde işlemci nasıl arızalı çıkabiliyo anlamış değilim

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
bu kasalar gönderilmeden test yapılıyo eve geldiğinde işlemci nasıl arızalı çıkabiliyo anlamış değilim
Kanka İnan bilmiyorum ama kargoda sorun oldu büyük ihtimal çünkü işlemci tamir edilmemiş sökülüp tekrar takılmış ondan dolayı sorun yaşamış olabilirim

Sen konuştunmu ince hesapla

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mertcan İMAR
bugun aradım konuştum tekrar yine acil talebi oluşturdu geçen hafta perşembe günü bana en geç cumaya kargolancak dedi bu haftaya girdik daha kargo yok bende şimdi şikayet var sitesine girdim şikayette bulundum herkes 5 günde sistemi eline almış neredeyse ben 12 gündür oyalanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
bugun aradım konuştum tekrar yine acil talebi oluşturdu geçen hafta perşembe günü bana en geç cumaya kargolancak dedi bu haftaya girdik daha kargo yok bende şimdi şikayet var sitesine girdim şikayette bulundum herkes 5 günde sistemi eline almış neredeyse ben 12 gündür oyalanıyorum
Yaz kanka yaz dediğin gibi en geç alanlar bu pazartesi sistemlerini aldılar

Top Bottom