Neler Yeni

Öneri fnatic streak65 veya başka klavye önerisi

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu
Bütçe
2000
arkadaslar selam 1500 - 2000 tl bandında bir klavye arıyordum arkadaşlarımdan bir öneriden yola çıkarak fnatic streak65 modelini beğendim keycapsleri biraz ince geldi ama sorun teşkil edeceğini sanmıyorum tepkime süresi de çok iyi bence arada sırada hikayeli oyunlar oynuyorum ama sorun yaratmaz heralde fnatic streak65 modelinden baska bildiğiniz güzel kaliteli fnaticten daha iyi bir klavye atabilirseniz onları da bir düşünürüm aralarından en iyisini alırım fakat bütçem max 2k teşşekürler

(fnatic streak 65 alınır mı ?
( tepkime süresi sorun yaratır mı ?
( keycapslerin inceliği sorun teşkil eder mi ?

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Enes Sayar
arkadaslar selam 1500 - 2000 TL bandında bir klavye arıyordum arkadaşlarımdan bir öneriden yola çıkarak fnatic streak65 modelini beğendim keycapsleri biraz ince geldi ama sorun teşkil edeceğini sanmıyorum tepkime süresi de çok iyi bence arada sırada hikayeli oyunlar oynuyorum ama sorun yaratmaz heralde fnatic streak65 modelinden baska bildiğiniz güzel kaliteli fnaticten daha iyi bir klavye atabilirseniz onları da bir düşünürüm aralarından en iyisini alırım fakat bütçem max 2k teşşekürler

tepkime süresinin nasıl bir sorun yaratacağını düşündün ki?

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tepkime süresinin nasıl bir sorun yaratacağını düşündün ki?
insanlar yazmakta zorluk çekersin vs şeyler dedi banada saçma geldi zaten sence alınır mı fnatic streak65 modeli yada daha iyisi var mı aynı fiyatta

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
kilan embappe
insanlar yazmakta zorluk çekersin vs şeyler dedi banada saçma geldi zaten sence alınır mı fnatic streak65 modeli yada daha iyisi var mı aynı fiyatta
Çok hızlı klavye. Ve şahsen ben low profile sevmiyorum. Oyun deneyimin mükemmel olur ama normal kullanımda dediklerimi gibi sorun yasayabilirsin.

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu
Çok hızlı klavye. Ve şahsen ben low profile sevmiyorum. Oyun deneyimin mükemmel olur ama normal kullanımda dediklerimi gibi sorun yasayabilirsin.
peki sen ne önerirsin low profile sevmeyen birisine de sormamda fayda var max 2000 bin tl verebilirim red switch bir klavye önerirmisin %65 yada %60

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
kilan embappe

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
kilan embappe
peki türkçe klavye olmaması beni çok zor duruma sokar mı yoksa zamanla alışırmıyım i ş ö gibi tuşlara kısayol tusları ile mi basıyorum yoksa direk yok mu
Klavyeyi Windows da TR Klavye yapınca o tuşlar olduklara yere gidiyor. Mesela "." nokta tuşu olduğu yere sen basinca PC onu "ö" okarak algılayacak. Zaten klavyeyi ezbere biliyoruz. Bir şey olmaz.

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu
Klavyeyi Windows da TR Klavye yapınca o tuşlar olduklara yere gidiyor. Mesela "." nokta tuşu olduğu yere sen basinca PC onu "ö" okarak algılayacak. Zaten klavyeyi ezbere biliyoruz. Bir şey olmaz.
fnatic biraz daha hoşuma gitti görüntü ve ses açısından ama zorlanıcağımı söylüyorsunuz çok kararsız kaldım

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,121
İsim
kilan embappe
fnatic biraz daha hoşuma gitti görüntü ve ses açısından ama zorlanıcağımı söylüyorsunuz çok kararsız kaldım
Sesinin neyini beğendiniz? Klavyede neredeyse ses yok zaten, duyulan ses de çok kout bence. Akko klavyelerle ses anlamında yarışamaz Fnatic.

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu
Sesinin neyini beğendiniz? Klavyede neredeyse ses yok zaten, duyulan ses de çok kout bence. Akko klavyelerle ses anlamında yarışamaz Fnatic.
attığınız amazonda yurt dışından gönderilir yazıyorda elime 1 ay gibi bir sürede gelmez dimi birde gümrük ödemek istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

attığınız amazonda yurt dışından gönderilir yazıyorda elime 1 ay gibi bir sürede gelmez dimi birde gümrük ödemek istemiyorum
ve 2 k yı aşabilir

XeaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Furkan Bural
arkadaslar selam 1500 - 2000 TL bandında bir klavye arıyordum arkadaşlarımdan bir öneriden yola çıkarak fnatic streak65 modelini beğendim keycapsleri biraz ince geldi ama sorun teşkil edeceğini sanmıyorum tepkime süresi de çok iyi bence arada sırada hikayeli oyunlar oynuyorum ama sorun yaratmaz heralde fnatic streak65 modelinden baska bildiğiniz güzel kaliteli fnaticten daha iyi bir klavye atabilirseniz onları da bir düşünürüm aralarından en iyisini alırım fakat bütçem max 2k teşşekürler

tepkime süresi kaç ms

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,309
Üyeler
149,530
Son üye
matchless
Top Bottom