Neler Yeni

Mavi Ekran Format Hatası Acil Yardım

ysuf1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yusuf Arslan
Bilgisiyarım çöktü ve format attım format devam ederken windows kurulurken kendini yeniden başlattı ve bu hatayı verdi tamam a bassamda sürekli yeniden başlatıyor ve aynı hata geliyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    4.3 MB · Hit: 36
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
İlker Çeki
windowsu pc ayarlarından formatlamaya çalışıyorsan bir flash satın al ve flash ile at formatı öyle olucaktır muhtemelen.

kimselerduymasın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
kimseler duymasın
Bilgisiyarım çöktü ve format attım format devam ederken windows kurulurken kendini yeniden başlattı ve bu hatayı verdi tamam a bassamda sürekli yeniden başlatıyor ve aynı hata geliyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz
formatı nasıl attın sırasıyla anlatırmısın

ysuf1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yusuf Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayar açılmıyor ama windowsu flasha nasıl kurucam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi pc çöktü ve karşıma sorun gider vb çıktı ordan girdim sorun giderden bilgisiyarı sıfırla dedim yerel yeniden yükle falan öyle devam ettim o şekilde attım

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Ayarlar üzerinden format attıysan bu sağlıklı sonuç vermeyebilir. Önerim güncel bir ISO'yu tekrardan indirip, Rufus ile güzelce yazdırıp tekrar denemen yönünde olacaktır.

ysuf1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yusuf Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam teşekkür ederim yarın hallederim

Top Bottom