Neler Yeni

Format sırasında pc donuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmetcan Demir
Format sırasında pc donuyor saatlerce günlerce aynı yerde kalıyor hdd değiştim yine aynı anakart değiştim yine aynı ramleri sırasıyla değiştim yine aynı sorun işlemcide diye düşünüyorum bir şekilde çözümü varmı yoksa yeni bir işlemcimi almam gerekiyor ?

Attila

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Attila Olgun Altay
Format atmaya çalıştığınız diskte bulunan Windows dosyasında sorun olabilir. Yeni bir Windows dosyasıyla denemeye çalışın.

Dewzad17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak Alpagat
Format sırasında pc donuyor saatlerce günlerce aynı yerde kalıyor hdd değiştim yine aynı anakart değiştim yine aynı ramleri sırasıyla değiştim yine aynı sorun işlemcide diye düşünüyorum bir şekilde çözümü varmı yoksa yeni bir işlemcimi almam gerekiyor ?
Windows 10 dan 7 ye düşünüyorsanız bios tan sata confirugationa girip achi yi raid yaparsanız sorunuz cözülür

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmetcan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows 10 dan 7 ye düşünüyorsanız bios tan sata confirugationa girip achi yi raid yaparsanız sorunuz cözülür
Sata confirugationa girip ahci yi raid yaptım maalesef sorun çözülmedi (windows7 kurulum diski ile denedim ve daha önce windows 10 yüklüydü)

komiks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Uğur Altıntaş
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım-elektronik
Düşük bir ihtimal ama hdd sata kablosunu ve bağlantı yerini değiştirip denermisiniz?

fuxury

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Berkay Aydeniz
Farklı bir iso dosyasıyla formatlamayı denedin mi ?.Genelde kesinti HDD ile alakalıdır kablolarına bakar mısın HDD'nin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmetcan Demir
Farklı bir iso dosyasıyla formatlamayı denedin mi ?.Genelde kesinti HDD ile alakalıdır kablolarına bakar mısın HDD'nin
Farklı bir iso dosyası denedim ve hdd kablolarının bağlantısında bir sorun yok

Luzek4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
zeki
flash bellekten atıyosan flash belleği değiştir. bazen sıkınıtı olabiliyor.

komiks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Uğur Altıntaş
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım-elektronik
Sıcaklık değerlerini paylşırmısınız?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR