Neler Yeni

Formattan Sonra Eski Performansı Alamıyorum

SwaQTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak Karataş
Laptopuma Format attıktan sonra gerekli programları indirip driverleri güncelledim fakat eskiden oyunlarda aldığım fps ye yaklaşamıyorum bile bunun sebedi nedir temel donanımda her şey güncel driverlar felan

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,247
İsim
Emre Zengin
Laptopuma Format attıktan sonra gerekli programları indirip driverleri güncelledim fakat eskiden oyunlarda aldığım fps ye yaklaşamıyorum bile bunun sebedi nedir temel donanımda her şey güncel driverlar felan
Oyunlarda harici ekran kartını mı kullanıyor?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,247
İsim
Emre Zengin
sanırım peki nasıl düzeltebilirim youtubeda videoları mevcutmu
1) Başta oyunu açın, sonra (oyunu kapamadan) görev yöneticisine girin. Orda oyununuzun adını görücekseniz kendimden örnek vereyim mesela minecraft açtım. Sonra görev yöneticisine girdiniz. Minecraft'ın altyapısı Javadır. Java'ya sağ tıklayıp dosya konumuna git diyorum (fotoğraf 1). Sonra açılan sayfada otomatik oyunun hangi dosyasını kullanıyorsa kendisi seçiyor. Windows (fotoğraf 2) Sonra en üstten dosya konumunu kopyalayın.
2) Windows arama kısmına grafik ayarları yazıp girdiğinizde önünüzde gözat olacak, ona tıklayın ve gelen ekranda en üstteki yeri silip bu kopyaladığınızı yapıştırın (fotoğraf 3). Sonra bende yazan ki gibi javaw'ye tıklayın. Sonra da yüksek performansa verin.

Ekler

• FOTO 1.png
    FOTO 1.png
    1.8 MB · Hit: 8
  • FOTO 2.png
    FOTO 2.png
    1.7 MB · Hit: 7
  • FOTO 3.png
    FOTO 3.png
    115.1 KB · Hit: 7
  • FOTO 4.png
    FOTO 4.png