Neler Yeni

Formattan sonra internet gelmeme sorunu

eren28tr

80+ Platinum
yani sürücü yüklü gözüküyor hocam tam olarak nasıl internet yok?

eren28tr

80+ Platinum
Son düzenleme:

Monreo57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Duman
ayarlardan ağ ve internet kısmına gelip ekran görüntüsü atarmısın hocam.
Hocam ipv4 bağlantısı erişimi yok ipv6 internet erişimi yok yazıyor erişim türünde ise internet erişimi yok yazıyor telefondan girdiğim için boyutu yüksek gösteriyor atamıyorum ss

eren28tr

80+ Platinum
Hocam ipv4 bağlantısı erişimi yok ipv6 internet erişimi yok yazıyor erişim türünde ise internet erişimi yok yazıyor telefondan girdiğim için boyutu yüksek gösteriyor atamıyorum ss
şöyle yap o zaman aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcılarına gel realtek gbı family controllere sağ tık yap cihazı kaldır de cihazın sürücü yazılımı sil işaretli olsun uygula de sonra anakart sitesinden ethernet sürücüsünü indir kur pcyi yeniden başlat.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaptınmı hocam.

Son düzenleme:

Monreo57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Duman
şöyle yap o zaman aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcılarına gel realtek gbı family controllere sağ tık yap cihazı kaldır de cihazın sürücü yazılımı sil işaretli olsun uygula de sonra anakart sitesinden ethernet sürücüsünü indir kur pcyi yeniden başlat.

yaptınmı hocam.
hocam bu işlemi kaç kere uyguladım hatırlamıyorum. donanım kimliğini sorgulattığımda 2024 versiyon çıkıyor onu mu yüklesem diye düşünüyorum

anakartın sitesinde çıkan sürüm 2019 sürümü benim anlamadığım önceden olan şey şimdi neden olmuyor farklı hiçbir şey yapmadım

eren28tr

80+ Platinum
hocam bu işlemi kaç kere uyguladım hatırlamıyorum. donanım kimliğini sorgulattığımda 2024 versiyon çıkıyor onu mu yüklesem diye düşünüyorum
cihazın sürücü yazılımını sil tikli olacak şekilde sildin değilmi?

eren28tr

80+ Platinum
sorunu algılayamıyor sorun gidericide hiçbir sorun çıkmadı
ethernet kablosunu çıkar pcyi yeniden başlat sonra ethernet kablosunu tekrar tak olmazsa ağ ayarlarını sıfırlamayı dene.

Monreo57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Duman
ethernet kablosunu çıkar pcyi yeniden başlat sonra ethernet kablosunu tekrar tak olmazsa ağ ayarlarını sıfırlamayı dene.
yaptım etherneti cıkarıp pcyi yeniden başlattım ilk tanımlanamayan ağ uyarısı verdi sonra internet erişimi yok hatası verdi

eren28tr

80+ Platinum
yaptım etherneti cıkarıp pcyi yeniden başlattım ilk tanımlanamayan ağ uyarısı verdi sonra internet erişimi yok hatası verdi
ağ ayarlarını sıfırlamayı dene hocam ethernet kablosu modemin hangi lan portuna takılı

Top Bottom