Neler Yeni

Formayı nasıl duvara asarım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kerem Aktaş
Arkadaşlar iyi günler. Odamı biraz süslemek amaçlı bir şey düşündüm. Benim çook uzun zamandır koleksiyonunu yaptığım formalarım var. 10-15yıllık kendim, babamın gidip aldığı galatasaray formaları var. Bunları odamdaki boş duvara asmak istiyorum. İmzalı olsn 5-6 tane var özellikle bunları. Nasıl asabilirim formaya veya duvara zarar vermeden? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Ahmet Sevinç
Arkadaşlar iyi günler. Odamı biraz süslemek amaçlı bir şey düşündüm. Benim çook uzun zamandır koleksiyonunu yaptığım formalarım var. 10-15yıllık kendim, babamın gidip aldığı galatasaray formaları var. Bunları odamdaki boş duvara asmak istiyorum. İmzalı olsn 5-6 tane var özellikle bunları. Nasıl asabilirim formaya veya duvara zarar vermeden? Yardım ederseniz çok sevinirim.
dostum onu çerçeveletip çerçeveyi asabilirsin veya giysi asacakları var onları vidalayıp tutturabilirsin ama bence öyle güzel olman
olmadı son çare kenarlarından vidala 😂

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Yunus Emre Gül
Duvara zarar vermeden en fazla yapıştırmayı deneyebilirsin ama pek işe yarayacağını düşünmüyorum.

Top Bottom