Neler Yeni

Forum Tavsiye (Ücretli Onarım)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Foruma böyle bir kategori gelirse bence çok güzel olur bu devirde her şey para değil bunu biliyorum ama uğraş gerektiren gerektiğinde uzaktan bağlantı ile sorun çözme vs olsun bunlar hepsi bir emek keza bilgisayar bölümü içinde aynı dediklerim geçerli en azından ek gelir olur bazıları için keza kendim içinde

Ekler

• Screenshot_20220325-215932~2.png
    Screenshot_20220325-215932~2.png
    4.8 KB · Hit: 100
Son düzenleme:

B0ra

80+ Bronze
Windows 11 kurmak istiyorum 50tl yeter mi?
Çok saçma.

• Beğen
Reaksiyonlar: Lowe

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Eğer buradaki insanların herhangi bir parasal ihtiyaçları olsaydı ve bunu bu yolla karşılamak isteselerdi, zaten çoktan ban yerlerdi. Kendi adıma konuşuyorum ama birçok kişide öyledir yüksek ihtimalle. Ben sadece insanları mutlu edebilmek için yapıyorum.
Böyle bir konunun,
Gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Foruma böyle bir kategori gelirse bence çok güzel olur bu devirde her şey para değil bunu biliyorum ama uğraş gerektiren gereğinde uzaktan bağlantı ile sorun çözme vs olsun bunlar hepsi bir emek keza bilgisayar bölümü içinde aynı dediklerim geçerli en azından ek gelir olur bazıları için keza kendim içinde
Fikir olarak mantıklı gibi ama uygulanışı biraz zor.
Ayrıca böyle bir konu açtınız diye muhtemelen uyarı yiyeceksiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

R3b311i0n_01

80+ Bronze
Böyle bir bölüm forumdaki yardımlaşma kültürünü öldürür. Konularda yardım isteyenlere cevap vermek yerine ücretli yapalım denir.
Uzak bağlantı ile halledilen çözüm forumda paylaşılmayacağı için aynı sorunu yaşayan kişi gelip konuyu okuyup sorununu çözemez.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle bir bölüm forumdaki yardımlaşma kültürünü öldürür. Konularda yardım isteyenlere cevap vermek yerine ücretli yapalım denir.
Uzak bağlantı ile halledilen çözüm forumda paylaşılmayacağı için aynı sorunu yaşayan kişi gelip konuyu okuyup sorununu çözemez.
Konudaki yazdıklarım birçok şeyi kapsıyor fakat bazıları sadece Windows 11 50 TL ile konumu özetliyor :) neyse sadece öneri benimki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burda foruma karşı bir şey yok sadece bir fikir sundum konu açarak zaten böyle bir şey olmaz ise @Mehmet Yılmaz kapatır konuyu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,525
Üyeler
141,149
Son üye
Dale
Top Bottom