Neler Yeni

Forum Üyelerine Özel Monitör Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
uğur sağlam
Mantıken evet fakat bir adım önde olmak açısından dedim sende haklısın fakat son dakika üye olan kişi sadece indirim için geldiği için ölü üye olacak muhtemelen ben sanmıyorum daha gireceklerini.
Seni anlıyorum. Burada var olup, müdavimi olduğun yerdeki kampanyayı sen göremeden başkalarının alması zoruna gidiyor. Ancak yeni gelen üyenin de neler yapacağını bilemezsin 😊

En İyi Cevap
1
bilginin kaynağı gelmiş ilk konuma hoş gelmiş sefa gelmiş, şeref vermiş... forumda bronz üyelere açık olacak gibi gibi şehir efsaneleri dönüyor, bununla ilgili bir açıklama var mı acaba?

DA-5 için teşekkürlerimi de ileteyim.. hikayeyene de kitlendim. başa sarıp sarıp izliyorum. müptelan oldum desem yeridir :)
Olursa bile bronza olmaz daha yükseklere olur bronz olmak 2 günlük iş bronza olsa adam gelir 2 gün mesaj kasar alır sistemi en az silver veya Gold üzeri olabilir

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,988
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Alsın dostum, alsın. Üye oluyorsa alsın. Zaten bu kampanyaların amacı foruma üye çekmek değil mi. Mesajımı da biraz dikkatli okursan beni mutlu edersin, benzer çözümlerden bahsediyoruz. Hatta son dakika üye olan da alsın. Nedir yani. Sen zaten üye değil misin, son dakika üye olup alandan en az 5dk önde olacaksın zaten.
Hayır değil öyle olmasa Abdullah abi "Gerçek üye" kere özel demezdi

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Olursa bile bronza olmaz daha yükseklere olur bronz olmak 2 günlük iş bronza olsa adam gelir 2 gün mesaj kasar alır sistemi en az silver veya Gold üzeri olabilir
Benim yaklaşık 1 ayımı aldı mesaj kasmak amaçlı çalışmıyorum da ama 2 gün olduğu kesin. 1000 üstü bronzeler daha iyi olur bence

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,988
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Yoktu öyle Bi story, bulamayacaksın 😁
Vardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoktu öyle Bi story, bulamayacaksın 😁
Mod kanıtı var
IMG_20210525_095351.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
uğur sağlam
Vallahi yenileceksin :)

Güzel kardeşim zaten monitör ile ilgili hikaye dün geldi, hala profilinde duruyor. Sistem ile ilgili, gel forum üyelerine kampanya yapalım, itopya seni davet ediyorum dedi.. Ama vurguları yanlış anlama derim :)

Vardı

Mod kanıtı var
Alıntıyı görüntüle
Bak bundan haberim yoktu 👏

yesososo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Yusuf
bronz olmak için 1000+ mesaj mı gerekiyor yoksa reaksiyon skoru mu?
Benim yaklaşık 1 ayımı aldı mesaj kasmak amaçlı çalışmıyorum da ama 2 gün olduğu kesin. 1000 üstü bronzeler daha iyi olur bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
uğur sağlam
bronz olmak için 1000+ mesaj mı gerekiyor yoksa reaksiyon skoru mu?
Mesaj. Bronz için de 500 mesaj lazım. Ama forumu da spamlamasak kalite yüksek olur 👍 boşver bugün alamayalım, yarın alalım. Emeğin ödülü her türlü gelir merak etme. Burada yorum kasacam diye spamlayanlar yarın öbür gün cihazını aldığı gün terk ederler burayı 😊

bunları görebileceğim bir konu var mıdır?
https://forum.donanimarsivi.com/konu/ruetbe-sistemimiz-hakkinda.1687/#post-13328 burada bulabilirsin.

Top Bottom