Neler Yeni

Forumda kendini mesih sanan kitle

Starlex

80+ Silver
Şu forumda daha kimseye hakaret etmemişimdir. Ama ne zaman birine bişey desem agresif cevap veriyor. Bazısı kendini mesih karşısındakini de cahil bilgisiz eğitimsiz falan sanıyor. Yani bu özgüvenin kaynağı neresi merak ediyorum . Muhtemelen annesi babasını bile gururlandıramayan insanlar gelmisler yorum yapıyorlar sosyal medya çok adi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca moderasyon ekibine sormak istiyorum birine düşük zekâlı demenin cezası yok mu? Karşımdaki kişiyi küfür ettirmek icin bende zorlayabilir manipüle edebilirim cezası yoksa . Gecen sefer de kışkırtana bişey yapılmadı bu sefer de dün rapor ettigim adama ceza verilmemiş ve sabaha herif gene kışkırtıyor. Bunun önlemini almalısınız.
Bazı elemanlar var iphone ve apple ürünlerini canı pahasına mantıklı olmasa bile savunur kimi eleman var dediğiniz gibi kendini mesih zannedip yok kuranda eksik falan gördün der kimisi var bilgisayarlardan bir tek kendisi anlarmış gibi davranır hiçbirşey bilmez böyle kişilere sinir olmamak elde değil yaş kısıtlaması veya fazla ego şikayeti falan gelse keşke

Metoez

80+ Bronze
Bazı elemanlar var iphone ve apple ürünlerini canı pahasına mantıklı olmasa bile savunur kimi eleman var dediğiniz gibi kendini mesih zannedip yok kuranda eksik falan gördün der kimisi var bilgisayarlardan bir tek kendisi anlarmış gibi davranır hiçbirşey bilmez böyle kişilere sinir olmamak elde değil yaş kısıtlaması veya fazla ego şikayeti falan gelse keşke
Usta bundan sikayet ettigim bu konuda bile birkac tane terket begenmiyosan diyen eleman çıktı. Çok komik gerçekten insanları tahrik ediyor üstüne de raporluyolar 😂 küfür edemiyor olmak üzüyor beni yoksa karşılık verilir 😂

Starlex

80+ Silver
Zaten rakip forumlardaydım ben normalde orası buralardanda beter bende buraya geçtim gitmeyede pek canım istemiyor ama illaki oluyor bu tipler her forumda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usta bundan sikayet ettigim bu konuda bile birkac tane terket begenmiyosan diyen eleman çıktı. Çok komik gerçekten insanları tahrik ediyor üstüne de raporluyolar 😂 küfür edemiyor olmak üzüyor beni yoksa karşılık verilir 😂
Rakip forumlarda özellikle çok 14 yaş ve daha küçük yaşlarda çocuklar var birde gereksiz egoları hshshshshh forumun sacma sapan kurallarıda vardı yine bir nebze burası iyi

Metoez

80+ Bronze
Zaten rakip forumlardaydım ben normalde orası buralardanda beter bende buraya geçtim gitmeyede pek canım istemiyor ama illaki oluyor bu tipler her forumda
Burası iyi ya. Çok güzel şeyler paylaşılıyor sirf alışveriş icin giriyom bu ara. Az kaldı hisseleri satıp basıcam 😂 batirdilar beni simdi de 20m serit led bakiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,043
Üyeler
152,597
Son üye
Muzaffer0
Top Bottom