Neler Yeni

Forumda rapor mantığı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

YazılımKafa

80+ Silver
Forumda bir kişiyi raporladım ama birden fazla mesajını. 1 tanesine uyarı gitti diğerleri red. Nedeni uyarıldı rapor spamı yapmayın. Ne alaka? Adam birden fazla kez hakaret ettiyse sırf bunları peşpeşe raporladım diye sadece 1 uyarı mı yiyecek? Mesajlar arasında günler var. Beyinsiz yazılan mesajın bile raporu reddedildi. Bence saçmalık. Bir kişi 5 ayrı mesajda hakaret ettiyse uyarıldı diyerek sadece 1 uyarı alması bence asla adil değil.
@Mehmet Yılmaz

MematiBaş🚬

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,533
İsim
Memati Baş
kanka hak edilen zaten uyarı yiyor. @Mehmet Yılmaz bana bile kıymış başkalarına neden kıymasın?

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka hak edilen zaten uyarı yiyor. @Mehmet Yılmaz bana bile kıymış başkalarına neden kıymasın?
Omu yaptı bilmiyorum. Burda mesele şu. Sırf peşpeşe raporladım diye bir tanesine rapor verildi diğerlerinde verilmedi, tekrar raporlayınca üye zaten uyarıldı rapor spamı yapmayın yazdılar. Orda tekrar raporladığım mesajda beyinsiz diyor. Sence bu mantıklı mı? Adam 5 ayrı mesajda hakaret ettiyse 5 ayrı mesajda da rapor almalı . Sırf uyarı yedi diye 1 tane yeterli demek bence asla mantıklı değil. Ben o zaman 10 gün boyunca her gün 1 er hakaret mesajı yazayım. Sonra 1 kişi hepsini reporlasın, banada sadece 1 tane uyarı versinler. Böyle adalet olmaz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,339
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bir üyenin farklı konulardaki mesajlarını sırf uyarı alsın diye araştıra araştıra raporlamışsın bu açıkçası art niyete giriyor, buna da bir yere kadar uyarı veriyoruz. Mesajlara da baktım biz bunların çoğuna yıllardır uyarı vermiyoruz zaten, alması gerektiği yerde de almış zaten uyarısın çoktan.

Diğer ve asıl önemli konu: https://forum.donanimarsivi.com/konu/donanim-arsivi-forum-kurallari.1/#post-1

21- Forumun genel işleyişi ve düzeni hakkında şikayetlerinizi, tavsiyelerinizi ve tüm sorularınızı [email protected] mail adresine iletin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom