Neler Yeni

Forza 4 İnternet Sorunu

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fidel
Kafayı yemek üzereyim arkadaşlar. DNS ayarı değiştirdim olmadı, ondan sonra CMD ile teredo mudur ne ise onu deniyorum olmadı. İlk başta oturum buluyordu, daha sonra katılamıyor diye hata veriyordu. DNS ayarlarını geri aldım. Öyle de olmadı. İnternetteki ayarları CMD ile yapmaya çalıştım olmadı. Revo unninstaller ile oyunu kökten Xbox ile birlikte sildim daha sonra kayıt defteri temizliği yaptım sonra hepsini geri indirdim olmadı. Bazı çözümlerde Xbox ağı falan diye ayarlardan yapanlar da var fakat Windows 11'de öyle bir ayar yok. Nı ile başlayan hizmetleri devre dışı bırakın dedi bende öyle hizmet yok. Kafayı sıyırmak üzereyim. Müzayede falan yapılıyor Online bağlı fakat oturum bulamıyor ya da başka ayar yapılınca katılamıyor. Birkaç gün önce yine oturum bulamıyordu fakat Online yarış arayıp katıldıktan sonra yarış bitiminde Online şekilde şehirde dolaşabiliyordum. Şimdi o da yok. Ne yapmam lazım bilmiyorum. İnternet bağlantımda da sorun yok Wi-Fi ile oynuyorum. Modemin dibine gittim yine oturum bulmadı. Ne yapmam lazım?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-05-26 171758.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-26 171758.png
    19.6 KB · Hit: 15
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Simon Zenke
Ben hiç bağlanamıyordum online'a, şu videodaki gibi oturum kapatıp açtım ve artık online'a bağlanabiliyorum. Sonraki girişlerimde yine ara sıra hata verdi ama bu sefer eskisi gibi bağlanamama durumu olmadı, zorla da olsa bağlanıyor artık.

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fidel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben hiç bağlanamıyordum online'a, şu videodaki gibi oturum kapatıp açtım ve artık online'a bağlanabiliyorum. Sonraki girişlerimde yine ara sıra hata verdi ama bu sefer eskisi gibi bağlanamama durumu olmadı, zorla da olsa bağlanıyor artık.
Oyunu XBOX'dan aldığım için oturum kapatamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hata bu

Ekler

• resim_2024-05-26_181430814.png
    resim_2024-05-26_181430814.png
    145.2 KB · Hit: 3
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular