Neler Yeni

Forza Horizon 4 Kilitli Ayrıcalık Hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Demirbaş
Steam
lambda_complex.exe(1021298841)
Merhaba. Tıkladığın için teşekürler. Konuya gelelim. 2 gündür Forza Horizon 4 te çevrimçi oynamak istediğmde bu aşağıdaki hatayı alıyorum ( Bu Özellik Xbox Live ebeveyin denetimi ayarınız gereği engelenmiştir)
yeni bir pc aldığm ve malesef bu konuyla ilgil pek bilgim olmadığı için sana soruyorum kardeşim. Ekleme: İnterneteki kaynaklar güncel değil malesef.

Saygılarımla

Ekler

• unknown.png
    unknown.png
    19.7 KB · Hit: 25
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer Burak Bağdiken
sorunu bilmiyorum ama ayarlardan 18 yaş altı bir ayar olabilir kontrol et
Merhaba. Tıkladığın için teşekürler. Konuya gelelim. 2 gündür Forza Horizon 4 te çevrimçi oynamak istediğmde bu aşağıdaki hatayı alıyorum ( Bu Özellik Xbox Live ebeveyin denetimi ayarınız gereği engelenmiştir)
yeni bir pc aldığm ve malesef bu konuyla ilgil pek bilgim olmadığı için sana soruyorum kardeşim. Ekleme: İnterneteki kaynaklar güncel değil malesef.

Saygılarımla

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Muhammed yılmaz
xbox internet sitesine gir ordan ebevyn izinlerini hepsini devre dışı bırak düzelir bide bu konuyu böyle açma başlıkta sorununu kısaca belirtki insanlar daha iyi şekilde yardımcı olsunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Demirbaş
Steam
lambda_complex.exe(1021298841)
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xbox internet sitesine gir ordan ebevyn izinlerini hepsini devre dışı bırak düzelir bide bu konuyu böyle açma başlıkta sorununu kısaca belirtki insanlar daha iyi şekilde yardımcı olsunlar
Tmm OK (Teşekürler)

Top Bottom