Neler Yeni

Forza Horizon 5 ne zaman indirime girer?

Green MAN

80+ Bronze
Hiç indirimleri takip etmiyorum ama daha toplasan 5 gün önce steam indirimleri vardı halendaha varmı hic bilmiyom ama çoğu indirimde giriyor ben full dolu paketini 56 TL'ye almıştım
Yok ben her gün takip ediyorum Yaz indirimleri bittiğinden (7 Temmuz) beridir indirime girmedi. 12 gün oldu

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,640
İsim
MehmedVII
Aa evet çok mantıklı bide şey ben gamepass alamıyorum ya satın alınamaz diyor nedenini bilen var mı
Satın alamıyorsan kod olarak satın al. Bir aralar discord nitro ile 2 aylık veriliyordu ultimate arkadaşım bana 4aylık verdi kullanıyorum hâlâ varsa o kampanya discordu da aktif olarak kullanan biriysen öyle alınabilir

panizher

80+ Silver
Gamepass al bedava 5

• Beğen
Reaksiyonlar: Erai

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
Satın alamıyorsan kod olarak satın al. Bir aralar discord nitro ile 2 aylık veriliyordu ultimate arkadaşım bana 4aylık verdi kullanıyorum hâlâ varsa o kampanya discordu da aktif olarak kullanan biriysen öyle alınabilir
Evet biliyorum bedaava nitro verdi arkadaşlarım aldı ama bi ben alamadım ücretsiz yazıyordu tikladigimda 10tl kesmek istiyordu alamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani bir oyun için de gamepass alınmaz ki ama. Üstelik oyunu kiralamak istemiyorum bundan 5 yıl sonrada açıp 2 saat oynamak istesem olmaz.
Bir oyun değil istediğiniz çoğu oyunu oynayabilirsiniz ama 2 ay üye olsam zaten okadar oyunu alcak para biriktirilir yani kararsız bi durumdayım ya 2 ay bekleyip istediğimizi alacaz yada üye olcaz

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
Yani bir oyun için de gamepass alınmaz ki ama. Üstelik oyunu kiralamak istemiyorum bundan 5 yıl sonrada açıp 2 saat oynamak istesem olmaz.
kankam o kadar cok istiyorsan gidip bi discord nitro alıyorsun ucuzundan sana beleş 2-3 aylık gamepass veriyor indirime girene kadar oynarısn oyunu ordan ugrasmam diyorsan bilemem

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,640
İsim
MehmedVII
Sadece forza için zaten alınmaz. Ben belki diğe oyunlardan da oynarsın diye düşünmüştüm. Tahminim %40 indirim Ekim sonu

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
Evet biliyorum bedaava nitro verdi arkadaşlarım aldı ama bi ben alamadım ücretsiz yazıyordu tikladigimda 10tl kesmek istiyordu alamadım

Bir oyun değil istediğiniz çoğu oyunu oynayabilirsiniz ama 2 ay üye olsam zaten okadar oyunu alcak para biriktirilir yani kararsız bi durumdayım ya 2 ay bekleyip istediğimizi alacaz yada üye olcaz
10 lirayı almıyor kartta olması yetiyor alsa da geri veriyor merak etme

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,640
İsim
MehmedVII

10,84 TL kesiyordu sanırım kestikten sonra karta geri yolluyor. Kartın geçerli olup olmadığına bakıyor

Green MAN

80+ Bronze
kankam o kadar cok istiyorsan gidip bi discord nitro alıyorsun ucuzundan sana beleş 2-3 aylık gamepass veriyor indirime girene kadar oynarısn oyunu ordan ugrasmam diyorsan bilemem
Bende tam bunu düşünüyordum hala geçerli mi dediğiniz şey.

Top Bottom