Neler Yeni

Forza Horizon 5 vs Forza Horizon 4

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
Aradaki fiyat farkını biliyorsunuz. Sizce forza Horizon 4 almak daha mı mantıklı? Çünkü çoğu kişi arada çok fark olmadığını söylüyor. Şu anki indirimli fiyatlarıyla 65 TL'ye forza Horizon 4 mü, 300 TL'ye forza Horizon 5 mı?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,321
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Bence 4.

Roscoyt

80+
Aradaki fiyat farkını biliyorsunuz. Sizce forza Horizon 4 almak daha mı mantıklı? Çünkü çoğu kişi arada çok fark olmadığını söylüyorlar. Şu anki indirimli fiyatlarıyla 65 TL'ye forza Horizon 4 mü, 300 TL'ye forza Horizon 5 mı?
Forza 4 ü uzun zaman önce 200 liraya almıştım çok bir fark yok dlss falan filan daha iyi grafikler getirmişler oyuna o kadar fiyat farkına bence forza horizon 4 65 tl ye daha uygun olur?

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Abdülhalik
Forza 4 ü uzun zaman önce 200 liraya almıştım çok bir fark yok dlss falan filan daha iyi grafikler getirmişler oyuna o kadar fiyat farkına bence forza horizon 4 65 TL ye daha uygun olur?
Bende 2 yaz önceki yaz da 35 liraya almışdım vay be

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,377
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Aradaki fiyat farkını biliyorsunuz. Sizce forza Horizon 4 almak daha mı mantıklı? Çünkü çoğu kişi arada çok fark olmadığını söylüyor. Şu anki indirimli fiyatlarıyla 65 TL'ye forza Horizon 4 mü, 300 TL'ye forza Horizon 5 mı?
31 agustosa kadar vaktin var istersen gamepass ile dene harita araclar ve arac mekanikler farkli biraz onun disinda bir fark yok en fullunu almayacaksan 5 alma 4un en fullunu al

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Emre
4 ün onlineı bi tık ölü eleyicide falan oyuncu bulamıyor almisken 5 almak mantıklı ama 20 saat oynar salarim diyorsan 4 mantikli olur

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
İbrahim
forza 4 gayet güzel 5i oynama fırsatım olmadı gerçi
arada bi girip birkaç saat araba sürerim kafa dağıtırım diyorsan ilk oyun gayet tatmin edici
bide arada girilecek bi oyuna 300tl verilmez

YunusOZ

80+ Bronze
Forza Horizon 4'ü fazla oynamadım ama Forza Horizon 5'i oynuyorum. Atmosfer olsun arabalar olsun çok iyi ve en önemli yanı sesleri çok iyi. 4'ten kat kat daha iyi sesler var. Birde güncellik olarak 5 daha iyi.

Bütçen varsa 5, ara sıra oynayacaksan 4 alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İleride zam gelebilir 5 alacaksan al çünkü Forza Horizon 6 hemen çıkmayacak çünkü Motosport oyunu çıkacak ondan önce sonra ona yönelecekler. Forza Horizon 5 hala çok iyi durumda olduğundan yedirmezler.

CptSpork

80+ Bronze
FH 4'ü 100 saat FH5'i 20 saat felan oynadım. Bana kalırsa iki oyun arasında grafik anlamında vb devasa farklar yok. Zaten Forza serisi grafik anlamında günümüzdeki en üst düzey oyunlardan. Yine araç fiziği/mekaniğinde de fark yok diyebilirim. Bana kalırsa FH5 ile FH4'ün en büyük farkı harita ve yeni araçlar.

Şahsen ben FH oyununa para vermek yerine gamepass üzerinden denerdim. Çünki bu tarz simülasyon oyunlarını seviyorsanız çok uzun süre oynarsınız ama onun dışında bi süre sonra sıkılabileceğinizi düşünüyorum. Bence gamepass ile bir deneyin.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
4ü ilk çıktığından beri oynarım, oyundaki her arabayı aldım para birikiyor alacak şey kalmadı o kadar oynadım ve çok zevkliydi, aslında hala zevkli oyun ama yakın zamanda forza 5 aldım ve 4ü oynamıyorum.

Sürüş fiziği olarak aralarında pek fazla fark yok.
Harita 5te büyümüş baya.
Yeni harita daha iyi.
Yeni araçlar gayet güzel.
Yeni hikaye var tabii.
Eleyicide daha çok online oyuncu var.

Arada aslında aşırı fark yok bütçen varsa ve ben hemen sıkılmam oyundan diyorsan forza5i almanı öneririm.
Alırken nays kullanmayı unutma :)

Bor4

80+ Bronze
ben 4 alıp iade ettim gerek grafik gerek daha iyi kontroller gerekte güncellik açısından 5 öneririm dün yüklendi dünden beri çok eğlendim özellikle drift atmak ve sokakta rastgele insanlar ile yarış yapmak

Top Bottom