Neler Yeni

Öneri FPS ağırlıklı gaming mouse önerisi

GM Akuma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Burak
Bütçe
400
Merhabalar arkadaşlar, FPS ağırlıklı oyunlar oynuyorum, halihazırda 5 koca yıldır kullandığım mouse logitech g300 artık ömrünü tüketiyor olacak ki durduk yere tıklamalar falan başladı. Önereceğiniz mouse'un en azından 2 makrosu olursa güzel olur. Kablolu mu kablosuz mu tercih ederim bilemiyorum açıkcası. Kablo olmasa hareket rahatlığı açısından iyi olur fakat 2021 yılında da kalem pil tak çıkar bir ürünle uğraşmak istemiyorum açıkcası.
Elimin uzunluğu: 18.5cm
Tutuş şekli: %70 claw, %30 palm

Aklımdaki modeller ise şu şekilde:
Razer Deathadder V2
Steelseries Rival 3
Razer viper mini
Asus Rog Pugio 2

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
Son düzenleme:

GM Akuma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanıyorum ve çok memnunum.G502'den buna geçtiğimde gerçekten çok rahatladım.68 gramm ve paracord kablo sayesinde elinde yokmuş gibi hissediyor insan.Tutuş şekline göre Model O'yu da tercih edebilirsin.Gerçi elin küçükmüş Model D minus veya Model O minus çok daha iyi olacaktır :)
Güzel ürünmüş aldım listeye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolu olarak önerebileceğiniz ürün var mı hocam. Yukarıda glorious model d önerilmiş onun hakkındaki düşünceleriniz nedir acaba? Razer deathadder v2 için de çok olumlu yorumlar okudum nu iki model arasında kararsızım açıkcası. Steelseries rival 3 bu cihazlara nazsran biraz daha alt segment kalıyor sanırım.

mokorella

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bahadır Yanık
Merhabalar arkadaşlar, FPS ağırlıklı oyunlar oynuyorum, halihazırda 5 koca yıldır kullandığım mouse logitech g300 artık ömrünü tüketiyor olacak ki durduk yere tıklamalar falan başladı. Önereceğiniz mouse'un en azından 2 makrosu olursa güzel olur. Kablolu mu kablosuz mu tercih ederim bilemiyorum açıkcası. Kablo olmasa hareket rahatlığı açısından iyi olur fakat 2021 yılında da kalem pil tak çıkar bir ürünle uğraşmak istemiyorum açıkcası.
Elimin uzunluğu: 18.5cm
Tutuş şekli: %70 claw, %30 palm

Aklımdaki modeller ise şu şekilde:
Razer Deathadder V2
Steelseries Rival 3
Razer viper mini
Asus Rog Pugio 2
glorius model o

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,823
İsim
göksel yurtcan

Kablolu olarak önerebileceğiniz ürün var mı hocam. Yukarıda glorious model d önerilmiş onun hakkındaki düşünceleriniz nedir acaba? Razer deathadder v2 için de çok olumlu yorumlar okudum nu iki model arasında kararsızım açıkcası. Steelseries rival 3 bu cihazlara nazsran biraz daha alt segment kalıyor sanırım.
hocam neden kablolu istiyorsunuzki kablosuz çok daha iyi

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Razer Deathadder V2 alabiliyorsanız alın. Üst düzey bir mouse.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Rival 3'de lod sorunu var.
Almışken Deathadder V2 alın.

GM Akuma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Burak
hocam neden kablolu istiyorsunuzki kablosuz çok daha iyi
Dediğim gibi pil tak çıkarla uğraşmak rahatsız ediyor beni nedense, 5 yıldır da kablolu bir mouse'u sıkıntısız kullanınca yine o türe yöneliyorum haliyle.

Rival 3'de lod sorunu var.
Almışken Deathadder V2 alın.
Corsair glaive rgb pro 329TL gibi uygun bir fiyata düşmüş, alınır mı sizce? Deathadder'la ilgili birkaç kişiyle konuştum fakat ağırlıklı olarak palm tutuş için uygun olduğunu söylediler.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,823
İsim
göksel yurtcan
Dediğim gibi pil tak çıkarla uğraşmak rahatsız ediyor beni nedense, 5 yıldır da kablolu bir mouse'u sıkıntısız kullanınca yine o türe yöneliyorum haliyle.

Corsair glaive rgb pro 329TL gibi uygun bir fiyata düşmüş, alınır mı sizce? Deathadder'la ilgili birkaç kişiyle konuştum fakat ağırlıklı olarak palm tutuş için uygun olduğunu söylediler.
hocam bu mouselerde pil tak çıkar yok şarj var şarjda iken kablolu kullanabiliyorsunuz

Top Bottom