Neler Yeni

Fps drop yiyorum 10 saniye oyun donuyor sonra geri geliyor

ege3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Egehan erçetingöz
Yeni sistem aldım fps drop yiyorum 10 saniye oyun donuyor geri geliyor lol,valorant,dark and darker,overwatch2 oyunlarında bir problem olmuyor RUST oynarken sadece bu dediğim problem oluyor
Ryzen 5 5600G
Rtx 4060 8gb
16GB ram

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yunus Emre Tancan
Yeni sistem aldım fps drop yiyorum 10 saniye oyun donuyor geri geliyor lol,valorant,dark and darker,overwatch2 oyunlarında bir problem olmuyor RUST oynarken sadece bu dediğim problem oluyor
Ryzen 5 5600G
Rtx 4060 8gb
16GB ram
Diskin SSD'mi HDD'mi? SSD ise sağlık testi yapabilir misin?

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Ali
2 seçenek olabilir hdd kurulu ise geç yükleme yapıp kasabilir diğeri işlemci sıcaklığını kontrol et 80 derece üstüne çıkıyorsa işlemci performansını kısıyor olabilir

ege3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Egehan erçetingöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 seçenek olabilir hdd kurulu ise geç yükleme yapıp kasabilir diğeri işlemci sıcaklığını kontrol et 80 derece üstüne çıkıyorsa işlemci performansını kısıyor olabilir
Ssd kurulu 75 dereceyi geçmemişti kontrol ettiğimizde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diskin SSD'mi HDD'mi? SSD ise sağlık testi yapabilir misin?
Ssd pc başında değilim akşam yapacağım sağlık testi için önerebileceğin uygulama varmı

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yunus Emre Tancan
Ssd kurulu 75 dereceyi geçmemişti kontrol ettiğimizde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ssd pc başında değilim akşam yapacağım sağlık testi için önerebileceğin uygulama varmı
3. parti yazılım olarak Hard Disk Sentinel ya da hangi marka kullanıyorsan o markanın yazılımı bulunur genelde. Samsung kullanıyorsan Samsung Magician kullanabilirsin mesela.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,348
Üyeler
157,228
Son üye
tisay6161
Top Bottom