Neler Yeni

Fps oyuncusuyum PC mi xbox series s mi?

ensarxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ensar DAŞ
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım(Python, Unity, C#) , Donanım , Oyun
Bütçem kısıtlı, PC fiyatları malum, f/p olarak baktığımızda xbox series s çok avantajlı duruyor. Battlefield tarzı oyunlar oynamak istiyorum. Elimde ihtiyaçlarımı görecek bir pc var ama oyunlar için yeterli değil. Xbox açısından tek endişem klavye mouse ta oynarken aldığım keyfi alamamak. Hem pc hem konsol oyuncusu arkadaşlar tavsiye verirse çok sevinirim. Gamepad ile oynamak klavye mouse kadar keyif verir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mustafa
Fps oyuncu isen pc daha mantikli gibi ozellikle rekabet gerektiren oyun oynarsan ama hikayeli fps oynarsan konsol almak daha uygun ;)

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Gamepad'le de FPS oyunlarını çok iyi oynayanlar var ama ben oynayamayan biri olarak tavsiye etmiyorum. Klavye-mouse'un rahatlığı yok. FPS dışı oyunlarda gamepad gayet iyi ama FPS'te sıkıntı. XBOX bazı oyunlarda klavye mouse desteği sunuyor, örneği COD Warzone ve Fortnite'ta bu destek var. İleride Battlefield'a da getirilebilir belki.
Günümüz fiyatlarıyla Series S almak bilgisayar toplamaktan çok daha mantıklı. Gamepad'e alışırım derseniz Xbox almanızı öneririm.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bütçem kısıtlı, PC fiyatları malum, f/p olarak baktığımızda xbox series s çok avantajlı duruyor. Battlefield tarzı oyunlar oynamak istiyorum. Elimde ihtiyaçlarımı görecek bir pc var ama oyunlar için yeterli değil. Xbox açısından tek endişem klavye mouse ta oynarken aldığım keyfi alamamak. Hem pc hem konsol oyuncusu arkadaşlar tavsiye verirse çok sevinirim. Gamepad ile oynamak klavye mouse kadar keyif verir mi?
Bazıları klavye ile oynamam diyip bilgisayara file gamepad alıyor ama ben şahsen gamepad ile çok oynayamıyorum.

Yalnız Series S için konuşuyorsak COD oyunları, Fortnite, Gears 5 gibi birçok oyunu series s konsolda klavye mouse ile oynayabilirsiniz.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Series S klavye fare desteklediği için konsol diyorum.

Top Bottom