Neler Yeni

XBOX SERİES S ALINIR MI ?

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Xbox Series S öncelerden fiyatı sebebiyle çok avantajlıydı, ancak o avantajı da kalmadı. İkinci eli ortalama 8-9K, sıfırı ortalama 12K civarı. Bence bütçe azıcık daha zorlanıp ikinci elden temiz PS5 almanız daha güzel olacaktır. PS5 Dijital olanı alsanız bile kâfi uygun oluyorlar. Üstüne de yıllık PS Plus Deluxe üyeliği ile oyun satın almadan oynayamayacağınız oyun yok. (Yeni çıkanlar hariç yani sjsjsj) :)

asko56

80+ Bronze
İşimi görecek bir laptopum var oyun oynamak için xbox series s almayı düşünüyorum. sizce almaya değer mi ? tabiikide xbox gamepass alacağım
Series s sahibiyim elinde 4k tv varsa uzak dur kaç hatta üstüne depolama 2024 için yeterszi cihaz satışı 512 gb sistem kurdugunuz anda 364 gb gb size kalıyor özel ssd si şart gamepass yapman lazım 3 yılı 7500 TL zamlardan etki almaman için 3 yıl yapman lazım üstüne eger sesli oynamak istiyor iseniz kulaklık alman lazım üstüne series cihazlarının joistikleri pil ile çalısıyor sarjlı pil 4 tane ve doldurma aparatını alman lazım 1 set pil bittiginde digerini takıp devam edebilesin digeri dolum yapar iken

Bence alınır 2.el olarak ama. 7500 TL bulunabilir ve 1 yılık gamepass 950 TL bi taktik ile onuda YouTube den nasıl yapıldığını öğrenir alırsınız şarj ile çalışması avantaj bu arada hop sarjinmi bitti takıyorsun 2 tane pili kaldığın yerden devam ediyorsun 1 yıl bitene kadar da baya bi para biriktir PS5 almaya çalış tabi xbox oyunlarını beğenirseniz PS5 almanıza gerek kalmaz o artık kişisel tercih

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Resmi bi açıklama yok hocam yanlış yönlendirme yapmayın
https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4805-PPSA17815_00-0116471426676322 ilk oyun geldi bile bundan sonraki oyun muhtemelen sea of thieves olucaktır

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Resmi bi açıklama yok hocam yanlış yönlendirme yapmayın
Xbox'ın tüm özel oyunlarının hepsi sırasıyla gelecek artık kesinleşti kaynaklar çok güvenilir içerdeki Xbox adamları bile onayladılar.

Yeni Xbox Döneminde PlayStation'da 'Halo' Oynamak Artık İmkansız Değil

Çeşitli kaynaklara göre Sea of Thieves, Hifi Rush, As Dusk Falls, Starfield ve Halo Multiplayer PlayStation 5'e geliyor.
GDVzTcIWkAARfKd

GDVzTcMXkAA0i4p

Zaten As Dusk Falls'ın geleceği 1 ay önce PlayStation YouTube kanalında duyurulmuş o kadar umrumda değil Xbox oyunları şu an As Dusk Fall PS Store'da ön siparişe açılmış durumda As Dusk Falls'ın PlayStation çıkış tarihi 7 mart 2024.
9f511423a53df6dbb2ca5fd79fe7a024-jpg.624069

790847757745fcb11a9302680056ccea-jpg.624402

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Eray
İşimi görecek bir laptopum var oyun oynamak için xbox series s almayı düşünüyorum. sizce almaya değer mi ? tabiikide xbox gamepass alacağım
hayır değmez 2. el almayacaksan
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana kalırsa 2. elde değmez ama

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4805-PPSA17815_00-0116471426676322 ilk oyun geldi bile bundan sonraki oyun muhtemelen sea of thieves olucaktır
Hocam ps de Stray ve bi kaç oyununu Xboxa çıkardı o zaman Ps de tüm oyunlarını Xboxa çıkarıyor.D tabi kim neye inanıyorsa inansın beni alakadar etmez böyle küçük oyunları her iki firma birbirine veriyor ama büyük oyunlar falan birbirine vermezleri çok zor diyeceklerim bu kadar iyi forumlar:)
Xbox'ın tüm özel oyunlarının hepsi sırasıyla gelecek artık kesinleşti kaynaklar çok güvenilir içerdeki Xbox adamları bile onayladılar.

Yeni Xbox Döneminde PlayStation'da 'Halo' Oynamak Artık İmkansız Değil

Çeşitli kaynaklara göre Sea of Thieves, Hifi Rush, As Dusk Falls, Starfield ve Halo Multiplayer PlayStation 5'e geliyor.
GDVzTcIWkAARfKd

GDVzTcMXkAA0i4p

Zaten As Dusk Falls'ın geleceği 1 ay önce PlayStation YouTube kanalında duyurulmuş o kadar umrumda değil Xbox oyunları şu an As Dusk Fall PS Store'da ön siparişe açılmış durumda As Dusk Falls'ın PlayStation çıkış tarihi 7 mart 2024.
9f511423a53df6dbb2ca5fd79fe7a024-jpg.624069

790847757745fcb11a9302680056ccea-jpg.624402
Hocam sea of thieves falan anlarım gelir de hata PlayStation bile Stray oyununu xboxa çıkardı forza horizon halo gibi oyunlar gelmeleri çok zor oyunlar bunlar zaten sürekli oynanan ve satan oyunlar xbox ın çıkaracağını düşünmüyorum tabi kim neye inanıyorsa inansın beni alakadar etmez şimdi böyle dedim diye kimse beni yanlış anlamasın herhangi bi taraf tutmuyorum aksine ben bu konsol savaşlarının bitmesi tarafındayım🙂

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Hocam ps de Stray ve bi kaç oyununu Xboxa çıkardı o zaman Ps de tüm oyunlarını Xboxa çıkarıyor.D tabi kim neye inanıyorsa inansın beni alakadar etmez böyle küçük oyunları her iki firma birbirine veriyor ama büyük oyunlar falan birbirine vermezleri çok zor diyeceklerim bu kadar iyi forumlar:)

Hocam sea of thieves falan anlarım gelir de hata PlayStation bile Stray oyununu xboxa çıkardı forza horizon halo gibi oyunlar gelmeleri çok zor oyunlar bunlar zaten sürekli oynanan ve satan oyunlar xbox ın çıkaracağını düşünmüyorum tabi kim neye inanıyorsa inansın beni alakadar etmez şimdi böyle dedim diye kimse beni yanlış anlamasın herhangi bi taraf tutmuyorum aksine ben bu konsol savaşlarının bitmesi tarafındayım🙂
Xbox artık 3. parti oyun dağıtan firmaya dönüşüyor PS'nin Xbox konsollarına çıkardığı hiç bir özel oyun yok Stray PS özel oyunu değil konsol savaşları zaten çoktan bitti.
Adsız.jpg

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Yunusunda dediği gibi stray xbox exclusivesi değildi ancak hifi rush exclusive denilebilir çıtır çerezlik olsada

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Yunusunda dediği gibi stray xbox exclusivesi değildi ancak hifi rush exclusive denilebilir çıtır çerezlik olsada
Hi-Fi Rush Sea of Thieves ve Halo Xbox birinci parti özel oyunu arkadaşın bu konularda fazla bilgi sahibi olduğunu düşünmüyorum zaten Xbox'ın içerdeki adamları bile 3. parti oyun dağıtan firmaya dönüşeceğini doğruladı.

Neden Xbox 3. parti oyun firması oluyor diyenlere de yorumum
Çünkü kimse Xbox Series X|S almıyor iki ayrı konsol çıkardıkları halde 21 milyon satış yapmışlar ana konsolları Xbox Series X 5 milyon satarken Series S 15 milyon civarında satmış yani Xbox'ın ana konsolu Series X değil S olmuş durumda konsol satışı olarak da zaten Xbox One döneminden bile gerideler Game Pass üyelik sistemleri her yerde olduğu halde 25 milyon kullanıcıda sıkışıp kalmış durumda Xbox'ın Sega gibi 3.parti oyun dağıtan bir firmaya dönüşmesinden başka şansı yoktu zaten sızan yeni güvenilir kaynaklarda çoğu özel oyunlarını PlayStation ve Nintendo platformları için portlamaya başlamışlar bile.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hi-Fi Rush Sea of Thieves ve Halo Xbox birinci parti özel oyunu arkadaşın bu konularda fazla bilgi sahibi olduğunu düşünmüyorum zaten Xbox'ın içerdeki adamları bile 3. parti oyun dağıtan firmaya dönüşeceğini doğruladı.

Neden Xbox 3. parti oyun firması oluyor diyenlere de yorumum
Çünkü kimse Xbox Series X|S almıyor iki ayrı konsol çıkardıkları halde 21 milyon satış yapmışlar ana konsolları Xbox Series X 5 milyon satarken Series S 15 milyon civarında satmış yani Xbox'ın ana konsolu Series X değil S olmuş durumda konsol satışı olarak da zaten Xbox One döneminden bile gerideler Game Pass üyelik sistemleri her yerde olduğu halde 25 milyon kullanıcıda sıkışıp kalmış durumda Xbox'ın Sega gibi 3.parti oyun dağıtan bir firmaya dönüşmesinden başka şansı yoktu zaten sızan yeni güvenilir kaynaklarda çoğu özel oyunlarını PlayStation ve Nintendo platformları için portlamaya başlamışlar bile.
Windows tarafınada bi el atarlar umarım sony için pcde oynadığım nerdeyse her oyunun artık xbox layoutlarıyla oynamaktan bıktım

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Windows tarafınada bi el atarlar umarım sony için pcde oynadığım nerdeyse her oyunun artık xbox layoutlarıyla oynamaktan bıktım
Oyle bisi olursa direk elimdeki Xbox controlleri satip Dualsense Galactic Purple alirim geri. Sirf su mevzu yuzunden mecbur Xbox Stellar Shift aldim. Gitti canim mosmor Dualsensem.
Sony nin bir sekilde Windows tarafina resmi yazilim cikarmasi sart. 3.parti DSX ile falan olacak is degil bu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,949
Üyeler
140,733
Son üye
Enes6363
Top Bottom