Neler Yeni

XBOX SERİES S ALINIR MI ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kadir
İşimi görecek bir laptopum var oyun oynamak için xbox series s almayı düşünüyorum. sizce almaya değer mi ? tabiikide xbox gamepass alacağım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İşimi görecek bir laptopum var oyun oynamak için xbox series s almayı düşünüyorum. sizce almaya değer mi ? tabiikide xbox gamepass alacağım
https://forum.donanimarsivi.com/konu/playstation-vs-xbox-tartisma-konusu.732611/
https://forum.donanimarsivi.com/konu/oyun-teknoloji-guendem-haberleri.857097/
sizin için okuması işkence olucaktır ancak son durumlar bu benim kanaatimce biraz daha bekleyip ps5 almanız daha mantıklı olur
GDVzTcIWkAARfKd.png

Öğrenen_biri

80+ Bronze
https://forum.donanimarsivi.com/konu/playstation-vs-xbox-tartisma-konusu.732611/
https://forum.donanimarsivi.com/konu/oyun-teknoloji-guendem-haberleri.857097/
sizin için okuması işkence olucaktır ancak son durumlar bu benim kanaatimce biraz daha bekleyip ps5 almanız daha mantıklı olur
GDVzTcIWkAARfKd.png
pslerin yeni satıcısı trde belli oldu belki onları bekliyebilirsiniz. Ama şöyle bir avantajda var xbox alıp gamepass le birçok oyun oynanabilir. Ve hatta klavye mouse bağlanıp daha iyi oyun zevkide yaşayabilirsiniz. Ne tarz oyunlar oynadığınız önemli xbox destekliyor mu diye.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr
pslerin yeni satıcısı trde belli oldu belki onları bekliyebilirsiniz. Ama şöyle bir avantajda var xbox alıp gamepass le birçok oyun oynanabilir. Ve hatta klavye mouse bağlanıp daha iyi oyun zevkide yaşayabilirsiniz. Ne tarz oyunlar oynadığınız önemli xbox destekliyor mu diye.
Xbox oyunları ps plus kütüphanesine geliyor halo Forza horizon sea of thieves hifi rush gibi gibi birçok oyun ps plus kütüphanesine gelicek benden söylemesi ps5 için birikim yapılmalı daha ps5 in çok uzun süre destek alacağı aşikar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ALİ Bedirhan Kılınç
Kanka ben Xbox series s kullanıyorum gerçekten iyi bir konsol ama sana sorun cıkatabilecek yanı 512 GB alanı 2 oyun indirdin mi doluyor mümkünse depolama al yanına

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bence alınmaz.

r4NG3r

80+ Silver
Kanka ben Xbox series s kullanıyorum gerçekten iyi bir konsol ama sana sorun cıkatabilecek yanı 512 GB alanı 2 oyun indirdin mi doluyor mümkünse depolama al yanına
Kafana göre depolama alamıyorsun kendin harddisk alırsan sadece eski nesil xbox one oyunlarını oynayabiliyorsun,series s oyunlarinida oynayabilmek için ona özel bi seagate hdd var FAHİŞ fiyata satılıyor onu alman lazım bugün gördüm birisi ikinci el 500 gb olanı 2500 TL'ye almış

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ALİ Bedirhan Kılınç
Kafana göre depolama alamıyorsun kendin harddisk alırsan sadece eski nesil xbox one oyunlarını oynayabiliyorsun,series s oyunlarinida oynayabilmek için ona özel bi seagate hdd var FAHİŞ fiyata satılıyor onu alman lazım bugün gördüm birisi ikinci el 500 gb olanı 2500 TL'ye almış
Ben ssd dönüstürücü aldım birde ssd taktım o yüzden biraz daha ucuza mâl etmiş olunuyor

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
14K ya alınmaz üstüne az bir şey daha koy PC topla çok daha mantıklı. Ama ikinci el ucuz buldum dersen neden olmasın 😀

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,189
Üyeler
140,785
Son üye
meedo
Top Bottom