Neler Yeni

Öneri Fps oyunları icin maus

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
Arkadaşlar max 70 tl ye bi maus alacağım csgo oynayacağım arada lol fln ama ağırlıklı fps oyunu buna göre bi maus var mı bu bütçe için de yaklaşık 6 ay kullanacam para biriktiriyordum yaklaşık 15k ya pc topliyacam ama bunla biraz idare etmem lazım bide klavye lazım ayrı post açmayayım o da max 100 tl bütçe olsun önerilerinizi bekliyorum performans odaklı olsun öyle rgb veya ışıklı fln önemli değil.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Ben olsam ekipmanı şimdiden alırdım önce ucuzunu alıp 6 ay sonra değiştirmek yerine kaliteli al yeni sisteminde de kullan.

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben olsam ekipmanı şimdiden alırdım önce ucuzunu alıp 6 ay sonra değiştirmek yerine kaliteli al yeni sisteminde de kullan.
Dostum şu an para yok çalışacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Varsa önerin şey de olur şu markanın 2.el olanları bu fiyatlarda fln da olur.

Woonka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Furkan Can Koçoğlu
Arkadaşlar max 70 TL ye bi maus alacağım csgo oynayacağım arada lol fln ama ağırlıklı fps oyunu buna göre bi maus var mı bu bütçe için de yaklaşık 6 ay kullanacam para biriktiriyordum yaklaşık 15k ya PC topliyacam ama bunla biraz idare etmem lazım bide klavye lazım ayrı post açmayayım o da max 100 TL bütçe olsun önerilerinizi bekliyorum performans odaklı olsun öyle RGB veya ışıklı fln önemli değil.
Tek seferde kaliteli bir şey almanı öneririm şuan steelseries rival 300 kullanıyorum alalı 3 sene oldu bir sıkıntı yaşamadım ondan önce rampage'in 40 tl lik mousenu kullanıyordum 3 ay sonra bozulmuştu kaliteli alıp tek seferde almak daha mantıklı.

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek seferde kaliteli bir şey almanı öneririm şuan Steelseries rival 300 kullanıyorum alalı 3 sene oldu bir sıkıntı yaşamadım ondan önce rampage'in 40 TL lik mousenu kullanıyordum 3 ay sonra bozulmuştu kaliteli alıp tek seferde almak daha mantıklı.
Para yok şu anda o yüzden söylüyorum olsa alacam acil lazım ztn 6 ay dayansa yeter belki daha az benim isteğim o sürece kadar beni üzmesin yeter

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
4 yıldır kullanıyorum baya sağlam ve yazıları zor siliniyor benim hala okunuyor "w,a,s,d" biraz silindi o kadar
Bunu kullanmadım ama mouse gibi iş görür gibi

XallloN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İbrahim BİLEN
Kardeşim bu bütçelerde yapılan tavsiyelere çok dikkat etme. Bütçen kısıtlı zaten bu fiyatlara mucizeler sunan ürünler olmayacağına göre piyasadaki hemen hemen her ürün seni 2 ay idare edecektir. Tasarımına bak hangisi hoşuna gidiyor ise onu tercih et. Rampage, Everest gibi markalar olabilir.

Quispa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Efkan Başer
Kardeşim Logitech'in vs 50 60 liralık mouslerı var.Sırf üstünde gamer yazılı ürünleri 200 300 liraya alacağına bunları alıp gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.Perforsmans kaybın vs de olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,126
Üyeler
149,326
Son üye
RmamoI
Top Bottom