Neler Yeni

Fransızca öğrenmek için en iyi yöntem(ler) nedir?

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
İngilizcem yaşım için bence oldukça iyi ama 2-3 dil daha öğrenmek istiyorum. Kendi kendime öğreneceğim, ilk Fransızca öğrenmek istiyorum. İkinci dil Almanca olur büyük ihtimal. Kendimi tanıtmak, sayılar gibi basit şeyleri biliyorum ama daha da ilerlemek istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Alperen00_

80+ Bronze
Dil öğrenmede işini kolaylaştıran bir yazı okumuştum şey yazıyordu:Öğrenmek istediğiniz dilin en çok kullanılan kelimelerinden öğrenmeye başlayın.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dil öğrenmede işini kolaylaştıran bir yazı okumuştum şey yazıyordu:Öğrenmek istediğiniz dilin en çok kullanılan kelimelerinden öğrenmeye başlayın.
O yöntemi biliyorum hocam :) Başka bir önerin var mıdır peki?

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yok hocam biraz araştırma yaparsan çok güzel yöntemler bulabilirsin bende bakayım biraz senin için.
Genel olarak Fransızca üzerinden yöntem bulmak istiyorum. Dil öğrenme yöntemlerinin çoğuna hakimim ama Fransızca öğrenmek için hangisi daha çok işime yarar onu merak ediyorum. İngilizceye göre zor bir dil ama her dil için öğrenmeyi kolaylaştıran yöntemler var.

Rammstein

80+ Silver
Duolingo çok iyi program.

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,315
İsim
Emre
1599589822466.png

şunu anlıyorsan tercüman olarak başla benim için ingilizce bilme kıstası budur

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Duolingo çok iyi program.
Duolingo'nun dillere yanlış yerden giriş yaptığını düşünüyorum, azıcık bile gramer öğretmeden cümle ile giriş yapıyor. Bir de Memrise var, o da sadece gramer öğretiyor.

Alperen00_

80+ Bronze
Genel olarak Fransızca üzerinden yöntem bulmak istiyorum. Dil öğrenme yöntemlerinin çoğuna hakimim ama Fransızca öğrenmek için hangisi daha çok işime yarar onu merak ediyorum. İngilizceye göre zor bir dil ama her dil için öğrenmeyi kolaylaştıran yöntemler var.
Birsürü tavsiyeler var.Kelime defteriniz olsun,biraz altyapı yaptıktan sonra fransızca konuşan insanları dinleyin,kolay kitaplar okuyun gibisinden.

Rammstein

80+ Silver
Duolingo'nun dillere yanlış yerden giriş yaptığını düşünüyorum, azıcık bile gramer öğretmeden cümle ile giriş yapıyor. Bir de Memrise var, o da sadece gramer öğretiyor.
O zaman önce Memrise sonra Duolingo👌

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
İngilizcem yaşım için bence oldukça iyi ama 2-3 dil daha öğrenmek istiyorum. Kendi kendime öğreneceğim, ilk Fransızca öğrenmek istiyorum. İkinci dil Almanca olur büyük ihtimal. Kendimi tanıtmak, sayılar gibi basit şeyleri biliyorum ama daha da ilerlemek istiyorum. Önerileriniz nelerdir?
Youtubedeki videoları düzenli olarak izle ve Telefonun uygulama dükkanına fransızca öğren yaz ve ilk çıkan uygulamalardan birini indir her gün kullan uygulamayı.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Youtubedeki videoları düzenli olarak izle ve Telefonun uygulama dükkanına fransızca öğren yaz ve ilk çıkan uygulamalardan birini indir her gün kullan uygulamayı.
Her uygulama yararlı olmuyor maalesef.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,306
Üyeler
149,883
Son üye
xavic
Top Bottom