Neler Yeni

Fransızca öğrenmek için en iyi yöntem(ler) nedir?

Mehmet Anıl

80+ Silver
İngilizcem yaşım için bence oldukça iyi ama 2-3 dil daha öğrenmek istiyorum. Kendi kendime öğreneceğim, ilk Fransızca öğrenmek istiyorum. İkinci dil Almanca olur büyük ihtimal. Kendimi tanıtmak, sayılar gibi basit şeyleri biliyorum ama daha da ilerlemek istiyorum. Önerileriniz nelerdir?
yas kaç? fransizca degil ispanyolca ogren

1nfleyms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hakan Ercan
İngilizcem yaşım için bence oldukça iyi ama 2-3 dil daha öğrenmek istiyorum. Kendi kendime öğreneceğim, ilk Fransızca öğrenmek istiyorum. İkinci dil Almanca olur büyük ihtimal. Kendimi tanıtmak, sayılar gibi basit şeyleri biliyorum ama daha da ilerlemek istiyorum. Önerileriniz nelerdir?
bazı uygulamalar var telefonda onları indirebilirsin tandem vs uygulamalr var konuşmak için ama kelime çalışmadan zor yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

bazı uygulamalar var telefonda onları indirebilirsin tandem vs uygulamalr var konuşmak için ama kelime çalışmadan zor yani
ingilizce seviyen hangi düzeyde

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
yas kaç? fransizca degil ispanyolca ogren
Yaşım 15, İspanyolca hoşuma gitmiyor. Norveççe ve Fransızca'da kendimi tanıtmak gibi basit şeyleri biliyorum. Önce Fransızcamı geliştirmek istiyorum.

ingilizce seviyen hangi düzeyde
B2-C1

1nfleyms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hakan Ercan
Yaşım 15, İspanyolca hoşuma gitmiyor. Norveççe ve Fransızca'da kendimi tanıtmak gibi basit şeyleri biliyorum. Önce Fransızcamı geliştirmek istiyorum.

B2-C1
benim b1 de konuşma konusunda biraz sıkıntı çekiyorum önerebileceğin bir metod var mı

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
benim b1 de konuşma konusunda biraz sıkıntı çekiyorum önerebileceğin bir metod var mı
Kendi kendine konuşmanı öneririm, ben Türkçe de yapıyorum onu sürekli o yüzden kolay oluyor benim için :D

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Almanca ile acayip çok karıştırıyorum :D

deli derler la :D
İstediklerini desinler, kendinle konuşmak delilik oluyorsa en delisi benim ulan!

Almanca ile acayip çok karıştırıyorum :D

deli derler la :D
Almanca ile aynı dil ailesinden geliyorlar zaten, Norveççe de İngilizce-Almanca-İzlandaca karışımı gibi bir şey :D

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
Genel olarak Fransızca üzerinden yöntem bulmak istiyorum. Dil öğrenme yöntemlerinin çoğuna hakimim ama Fransızca öğrenmek için hangisi daha çok işime yarar onu merak ediyorum. İngilizceye göre zor bir dil ama her dil için öğrenmeyi kolaylaştıran yöntemler var.
yaş kaç

1nfleyms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hakan Ercan
İstediklerini desinler, kendinle konuşmak delilik oluyorsa en delisi benim ulan!

Almanca ile aynı dil ailesinden geliyorlar zaten, Norveççe de İngilizce-Almanca-İzlandaca karışımı gibi bir şey :D
işte orada karışıyor sen kursa giderek mi öğrendin

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2

B2-C1

işte orada karışıyor sen kursa giderek mi öğrendin
İngilizceyi mi? Okulda ve kendim çalışarak öğrendim.

Önerin yok mudur hocam?

Son düzenleme:

1nfleyms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hakan Ercan

Önerin yok mudur hocam?
benden sana tavsiye almancayı öğrenmeye bak fransızcadan sonra

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş

Önerin yok mudur hocam?
bence fransızca ıyı ondan sonra ıspanyolca ogren fransa ıle ıspanya heryerı somurdu dünyanın hıcbıryerınde sıknıtı cekmezsın ıngılızcende varmıs

Top Bottom