Neler Yeni

Öneri Free Fire ve Pubg Tarzı Oyunları Rahat Oynatacak Telefon Önerileri

Merdocum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mert YILDIRIM
İlgilendiği Kategoriler
Genel
Bütçe
25
Şuanda Xiaomi Redmi 10 kullanıyorum.
Free Fire oynarken çok kasıyor oynanmaz hale getiriyor hiç keyif almıyorum.
20, 25k bantlarında oyun deneyimimi çok üst seviyeye çekecek telefon önerileri yaparsanız çok mutlu olurum.

Not: Fiyatta yukarıya çıkma olasılığım var, öneri yaparken göz önünde bulundurun.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
poco x6 pro diyecem ama anakart patlyabiliyormus arastırıp ona göre al bi göz at bu modele

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Ensar Polat
poco x6 pro diyecem ama anakart patlyabiliyormus arastırıp ona göre al bi göz at bu modele
Geçenlerde X6 pro kullandım not 11 prodan sonra kullandığım en kotu telefondu bu kadar beklemiyordum

20, 25k bantlarında oyun deneyimimi çok üst seviyeye çekecek telefon önerileri yaparsanız çok mutlu olurum.

Not: Fiyatta yukarıya çıkma olasılığım var, öneri yaparken göz önünde bulundurun.
Xiaomi 13T Veya F6 veya F6 Oto bunlar işini görecektir garanti konusunda iyi firma daha önce servise birçok ürün gönderimi yaptım basım ağrımadan çözdüm

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

Xiaomi 14T serisi 2 gün sonra tanıtılıyor bekleyebilirsin.

Merdocum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mert YILDIRIM
İlgilendiği Kategoriler
Genel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomi 13T Veya F6 veya F6 Oto bunlar işini görecektir garanti konusunda iyi firma daha önce servise birçok ürün gönderimi yaptım basım ağrımadan çözdüm
Xiaomi 14T serisi 2 gün sonra tanıtılıyor bekleyebilirsin.
3 yıldır Xiaomi kullanıcısıyım memnun kalmadım ben. Kendi güvenlik ve gereksiz dosyaları temizleme uygulamaları var reklam koymuşlar. Koskoca firmaya ben bu hareketi şahsen yakıştıramıyorum.
Bu sebeplerden dolayı alacağım telefon Xiaomi marka olmayacak.
Gönlüm iPhone dan yana hiç kullanmadım.
Maddiyat durumunu biraz daha yükseltsem bi 50k civarı. iPhone ile oynanmaz mı ?

3 yıldır Xiaomi kullanıcısıyım memnun kalmadım ben. Kendi güvenlik ve gereksiz dosyaları temizleme uygulamaları var reklam koymuşlar. Koskoca firmaya ben bu hareketi şahsen yakıştıramıyorum.
Şöyle yap öyle ise iPad 9 veya 10 nesil tablet + kalan telefona idarelik cihaz al?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Halihazırda 90 FPS veren cihaz pek yok bu bütçe aralığında ha YD olsun istersen var o ayrı ama tr'de zor örnek babamın mi 10t cihazı var YD 144 Hz ekran yenileme 8k video pubg'de keza 90 120 FPS var (halihazırda babam oyun oynamadığı için satıp Samsunga geciricem onu)

Top Bottom