Neler Yeni

Çözüldü✓ Freeride için aksiyon kamerası önerisi

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
Bisiklet sürerken kaskın ağız kısmına bir kamera takıp kaydetmek istiyorum. Ama öyle bende kalması için değil kanalımda paylaşma amacım var. Fiyatlarına baktım ama cidden uçuk fiyatları var. Bu yüzden 2. el eski aksiyon kameralarına yönelmeyi düşünüyorum. Aklımda 2 kamera var biri Sony HDR-AS200v diğer ise GoPro Hero 3+ Sony daha çok hoşuma gitti. Hem görüntü kalitesi olsun hem de çekeceğim videolarda bol bol titreme olacağından steadyshot özelliği olması beni kendine çeken yönlerden. Bu bütçede daha mantıklı bir seçenek var mı?

Sony HDR-AS200v
GoPro Hero 3+

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,744
İsim
göksel yurtcan
Bisiklet sürerken kaskın ağız kısmına bir kamera takıp kaydetmek istiyorum. Ama öyle bende kalması için değil kanalımda paylaşma amacım var. Fiyatlarına baktım ama cidden uçuk fiyatları var. Bu yüzden 2. el eski aksiyon kameralarına yönelmeyi düşünüyorum. Aklımda 2 kamera var biri Sony HDR-AS200v diğer ise GoPro Hero 3+ Sony daha çok hoşuma gitti. Hem görüntü kalitesi olsun hem de çekeceğim videolarda bol bol titreme olacağından steadyshot özelliği olması beni kendine çeken yönlerden. Bu bütçede daha mantıklı bir seçenek var mı?

Sony HDR-AS200v
GoPro Hero 3+
sanki gopro 4te bulunur gibi

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,744
İsim
göksel yurtcan

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
hocam bence kozmetiktense işleve bakın derim eski aletler zaten gopro 4 daha mantıklı bence 3500tlye falanda ilanlar var biraz pazarlıkla daha düşer fiyatları
Testlerde sonynin renkleri daha canlı ve doğru gibi. Bir de daha keskin bir görüntüsü var. Bir de Sonynin steadyshot teknolojisi çekimlerimde işime yarayacak.

Son düzenleme:

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,744
İsim
göksel yurtcan
Testlerde sonynin renkleri daha canlı ve doğru gibi. Bir de daha keskin bir görüntüsü var. Bir de Sonynin steadyshot teknolojisi çekimlerimde işime yarayacak.
evet çekimlerde daha iyi duruyor oda tercih edilebilir go proların genel olarak pek iyi oldukları söylenemez çekim kalitesi konusunda ama dayanıklılık olarak çok daha iyiler ama çekim kalitesi sony çok daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende aktif olarak fotoğraf çekmek için sony marka makine kullanıyorum boyutundan daha büyük işler çıkarıyor fotoğraf konusunda

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
evet çekimlerde daha iyi duruyor oda tercih edilebilir go proların genel olarak pek iyi oldukları söylenemez çekim kalitesi konusunda ama dayanıklılık olarak çok daha iyiler ama çekim kalitesi sony çok daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende aktif olarak fotoğraf çekmek için sony marka makine kullanıyorum boyutundan daha büyük işler çıkarıyor fotoğraf konusunda
Yardımın için teşekkürler tercihim Sony'den yana olacak gibi. Bir de bunun şeklinden dolayı sorun çıkarır mı ağız kısmında? Aparata bağlama yeri ucunda sanırım.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,744
İsim
göksel yurtcan
Yardımın için teşekkürler tercihim Sony'den yana olacak gibi. Bir bunun şeklinden dolayı sorun çıkarır mı ağız kısmında? Aparata bağlama yeri ucunda sanırım.
aslında go pro 4 tavsiye etmemin nedenlerinde biri oydu kaskınıza bağlı orası ve aparata

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
aslında go pro 4 tavsiye etmemin nedenlerinde biri oydu kaskınıza bağlı orası ve aparata
Peki kaskın yanına takılabilir mi? Kaskım bu ve işaretlediğim yerlerde bir şey var ama
1704111921203.png

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru