Neler Yeni

Fury X VS G432 hangisi alınır oyun için

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Rampage Fury X VS Logitech G432 sizce hangisi daha iyi şuanlık ikisini beğendim ama arada kaldım

aliefe33b

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Efe Özmen
knk ben fury x kullanıyorum hatta belki beni tanıyorsundur dc den fury x al

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Rampage Fury X VS Logitech G432 sizce hangisi daha iyi şuanlık ikisini beğendim ama arada kaldım
g432 yi her ne kadar görünümü ve tarzından dolayı sevsem de fiyatına göre iyi değil diye biliyorum.

@keremcnsz24 @Furkan Aslan

T.P.G.

80+ Titanium
Fury X ya da HS50 Pro

tamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
tamer mercan
kuzenim g432 kullanıyordu csde kasadan bıçak çıkarınca sevincinde kulaklığı düşürdü ve direk bozuldu sol taraftan ses gelmiyordu. hafta başında fury x aldım gayet memnum ayrıca kuzenimde fury xe geçti g432den hem daha rahat hem kablosuz hemde ses kalitesi ve 7.1 i daha kaliteli yorumunu yaptı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca herahngi bir sorun çıkarsa fury x te furylevelle yazınca her türlü çözüme kavuşturursun satoş sonrası hizmette gayet kaliteli

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kuzenim g432 kullanıyordu csde kasadan bıçak çıkarınca sevincinde kulaklığı düşürdü ve direk bozuldu sol taraftan ses gelmiyordu. hafta başında fury x aldım gayet memnum ayrıca kuzenimde fury xe geçti g432den hem daha rahat hem kablosuz hemde ses kalitesi ve 7.1 i daha kaliteli yorumunu yaptı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca herahngi bir sorun çıkarsa fury x te furylevelle yazınca her türlü çözüme kavuşturursun satoş sonrası hizmette gayet kaliteli
peki şey dicem wirelles iken 7.1 kullanılıyomu

Top Bottom