Neler Yeni

Futbolla İlgileniyor musunuz?

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Galatasaray'ın çoğu maçını 5-6 yıldır izliyorum. Hiç sıkılmadım da. Onun dışında ligdeki derbi maçlarını izliyorum. Şampiyonlar Ligi maçları en keyifli maçlar oluyor. Eğer oyun göz zevki veriyorsa o maç izlenir. Yoksa futbola ilgisi olmayan insanlar hiç dayanamaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Hayatım boyunca sadece 1 kere Rusya - Türkiye maçını izlemeye gittim. Kendim asla maç izlemek için televizyonu açmam. İzlediğim maçların neredeyse hepsini babam açar ve benim gözüm kayar izlerim. Onlarda topu topu 20 - 30 taneyi geçmez. Koşmaktan nefret (çok nefret [çok çok nefret]) ederim.

Sadece insanların bu futbolun neyini sevdiğini merak ediyorum. Bana göre sadece topun peşinde koşan insanlar ve milliyetçi duygulardan beslenen bir spor. (yaşlı teyzeler gibi söyledim, lütfen linçlemeyin. Sağlıklı bir spor olduğunu biliyorum.)
Çoğu maçı izliyorum .Hep kanser oluyorum .stadyuma da gidiyorum maç izlemeye

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Galatasaray'ın çoğu maçını 5-6 yıldır izliyorum. Hiç sıkılmadım da. Onun dışında ligdeki derbi maçlarını izliyorum. Şampiyonlar Ligi maçları en keyifli maçlar oluyor. Eğer oyun göz zevki veriyorsa o maç izlenir. Yoksa futbola ilgisi olmayan insanlar hiç dayanamaz.
En iyisi premier lig aga adamlar tam futbol dediğimiz şeyi oyunuyor bizim lig çok kötü.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Hayatım boyunca sadece 1 kere Rusya - Türkiye maçını izlemeye gittim. Kendim asla maç izlemek için televizyonu açmam. İzlediğim maçların neredeyse hepsini babam açar ve benim gözüm kayar izlerim. Onlarda topu topu 20 - 30 taneyi geçmez. Koşmaktan nefret (çok nefret [çok çok nefret]) ederim.

Sadece insanların bu futbolun neyini sevdiğini merak ediyorum. Bana göre sadece topun peşinde koşan insanlar ve milliyetçi duygulardan beslenen bir spor. (yaşlı teyzeler gibi söyledim, lütfen linçlemeyin. Sağlıklı bir spor olduğunu biliyorum.)
Benimde pek ilgimi çekmiyor işte arada bi bakıyorum ne var ne yok diye

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
oynarım da izlerim de tamamen zevk meselesi ya sigara gibi bişey oynadıkça izledikçe kafamı dağıtıyor dertlerimi alıyor en sevdiğim yonü bu sanırım bütün sinirimi hıncımı o toptan alıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,436
Üyeler
142,736
Son üye
Setkos
Top Bottom