Neler Yeni

G Pro Superlight Skatezini Değiştim İade Kabul Olur mu Sizce ?

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Arkadaşlar merhaba hepsiburada üzerinden G Pro Superlight aldım skatezini wraith skatezler ile değiştirdim fakat memnun değilim mousepadimin içinden geçti yuvasına da tam oturttum yamukluk falan da yok ışıkta özellikle detaylıca baktım giriş yuvalarına şimdi benim sorum ben hepsiburadadan almıştım skatezleri değiştirdim iadesi kabul olur mu sizce mağaza sahibi de hepsiburada gözüküyor küçük bir mağaza olsa anlayıp belki kabul edememe durumu olabilir fakat mağaza sahibi direkt hepsiburada olunca sizce kabul olur mu iadem ekstra 90 tl vermiştim skateze görünüş olarak hiçbir sorunu yok mouseun

QuenTesa

80+
Gelen mailin içeriği.
Teslim alınan ürün ambalajları söküldüğü ve tekrar satışa uygun olmadığı için iade kabul edilememiştir.

100₺ fazla ver amazondan alın böyle durumlarda bırakın iflas etsinler.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Arkadaşlar merhaba hepsiburada üzerinden G Pro Superlight aldım skatezini wraith skatezler ile değiştirdim fakat memnun değilim mousepadimin içinden geçti yuvasına da tam oturttum yamukluk falan da yok ışıkta özellikle detaylıca baktım giriş yuvalarına şimdi benim sorum ben hepsiburadadan almıştım skatezleri değiştirdim iadesi kabul olur mu sizce mağaza sahibi de hepsiburada gözüküyor küçük bir mağaza olsa anlayıp belki kabul edememe durumu olabilir fakat mağaza sahibi direkt hepsiburada olunca sizce kabul olur mu iadem ekstra 90 TL vermiştim skateze görünüş olarak hiçbir sorunu yok mouseun
gönder şansını dene en azından hızlı gidiyor zaten ücretsiz

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelen mailin içeriği.
Teslim alınan ürün ambalajları söküldüğü ve tekrar satışa uygun olmadığı için iade kabul edilememiştir.

100₺ fazla ver amazondan alın böyle durumlarda bırakın iflas etsinler.
O hijyen ürünlerinde oluyor diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gönder şansını dene en azından hızlı gidiyor zaten ücretsiz
Deneyeceğim, umarım olur.

Erimtan

80+ Bronze
Hepsiburada sıkıntı çıkarabiliyor bazen dene şansını keşke amazondan almış olsaydın

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Gelen ürüne modifiye yapıp da iade isteyemezsin. 100 lira verip amazondan almayla da alakası yok. Onlar da böyle bir ürünü iade almazlar. Tabii eski skatezleri geri takabiliyorsan ve hiç iz kalmayacak şekilde orijinal haline getirebiliyorsan sorun yok o zaman almalılar.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelen ürüne modifiye yapıp da iade isteyemezsin. 100 lira verip amazondan almayla da alakası yok. Onlar da böyle bir ürünü iade almazlar. Tabii eski skatezleri geri takabiliyorsan ve hiç iz kalmayacak şekilde orijinal haline getirebiliyorsan sorun yok o zaman almalılar.
kenarları biraz büküldü taktığım zaman kenarlarında bazı yerler hafif havada kalıyor taksam mı sence yoksa böyle mi denesem şansıımı ?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Kullansan dahi iade alıyor amazon .d

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Skatez değişmişsin. Ürünün satışına engel. Bana öyle ürün verseler hem iade hem şikayet ederim. Adamlar skatez değişmiş mouse alıp napsın? Bence almamalılar.

İçindeki skatezi kullan öyle iade et bakim alıyor mu?
Başka bir teknolojik ürün satın almıştım müşteri hizmetlerine sordum kullanıp memnun kalmazsam iade edebilir miyim diye evet dediler bütün jelatinlerini söktüm doğal olarak kullanmak için. Kullandım sonra da iade gönderdim iade oldu. Müşteri hizmetlerine sorup kendin de öğrenebilirsin.

Skatez değişmişsin. Ürünün satışına engel. Bana öyle ürün verseler hem iade hem şikayet ederim. Adamlar skatez değişmiş mouse alıp napsın? Bence almamalılar.

İçindeki skatezi kullan öyle iade et bakim alıyor mu?
Hepsiburada yapar veya yapmaz bir şey diyemiyorum

GazzeliAtalay

80+ Bronze
Başka bir teknolojik ürün satın almıştım müşteri hizmetlerine sordum kullanıp memnun kalmazsam iade edebilir miyim diye evet dediler bütün jelatinlerini söktüm doğal olarak kullanmak için. Kullandım sonra da iade gönderdim iade oldu. Müşteri hizmetlerine sorup kendin de öğrenebilirsin.

Hepsiburada yapar veya yapmaz bir şey diyemiyorum
Jelatin demiyoruz. Skatez diyoruz ama. Ürünün bir parçası olarak ayrıca gönderiyorlar. Adam üstündeki orjinal olanı söküp onu takmış. Bir mouse daha ne kadar değiştirebilir ?

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Jelatin demiyoruz. Skatez diyoruz ama. Ürünün bir parçası olarak ayrıca gönderiyorlar. Adam üstündeki orjinal olanı söküp onu takmış. Bir mouse daha ne kadar değiştirebilir ?
sadece skatez taktım özür dilerim skatez taktığım için ._.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
976,319
Üyeler
154,382
Son üye
lorienK