Neler Yeni

Yardım G24F-2 Monitör alınır mı?

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
AOC 24G2SPU bu modele de bakabilirsiniz.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
hayır monitörün ölü piksel sorunu var. Alan herkeste ölü piksel çıktı demiyorum, bazı şanslı kişilerde ölü piksel çıkmadı. Bu monitörde ölü piksel çıkma olasılığı daha yüksek.
Yav kardeşim Allah aşkına kronik bir sıkıntısı yok monitörün saçmalıyorsun sadece boş laf. Kronik olarak ölü piksel sıkıntısı var mı yok mu bunu söyleyeceksin boş boğazlık edip şanslı kişilerde çıkmıyor şanssız kişilerde çıkıyor demek çok saçma boşa mesaj kasma
Mesaj otomatik birleştirildi:

50 Bin liralık aldığın monitörde de ölü piksel çıkma şansı var ona bakılırsa

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,393
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Yav kardeşim Allah aşkına kronik bir sıkıntısı yok monitörün saçmalıyorsun sadece boş laf. Kronik olarak ölü piksel sıkıntısı var mı yok mu bunu söyleyeceksin boş boğazlık edip şanslı kişilerde çıkmıyor şanssız kişilerde çıkıyor demek çok saçma boşa mesaj kasma

50 Bin liralık aldığın monitörde de ölü piksel çıkma şansı var ona bakılırsa
ne anlatıyorsun birader sen? bu monitör kronik sorunlu. Bahsettiğin 50 bin liralık monitörü satın alan 100 kişiden max 5 kişi de ölü piksel çıkar ama bu monitörü satın alan 100 kişiden min. 30 kişi de ölü piksel çıkar. Sende ölü piksel çıkmadı diye monitör kusursuz sorunsuz olmuyor. Asıl boş boş konuşup mesaj kasan sensin. Yazdıklarımı anlamayacak kadar ufak mısın? Diğer monitörlere oranla bu monitörde ölü piksel çıkma olasılığı çok daha yüksek.

Senerr

80+ Bronze
ne anlatıyorsun birader sen? bu monitör kronik sorunlu. Bahsettiğin 50 bin liralık monitörü satın alan 100 kişiden max 5 kişi de ölü piksel çıkar ama bu monitörü satın alan 100 kişiden min. 30 kişi de ölü piksel çıkar. Sende ölü piksel çıkmadı diye monitör kusursuz sorunsuz olmuyor. Asıl boş boş konuşup mesaj kasan sensin. Yazdıklarımı anlamayacak kadar ufak mısın? Diğer monitörlere oranla bu monitörde ölü piksel çıkma olasılığı çok daha yüksek.
Bende malum başka bir forumda çok fazla gördüm adam sıfır ölü pikselli almış 2 hafta sonra 4 tane ölü piksel çıkmış İstanbul şubesine gitmiş oradan almaya oradakiler de ölü pikselliydi diyor. Adamın bildiği bir şey varmış. En sonunda AOC spu aldı.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Selim
Bende var bayadir kullanıyorum hiçbir falsosu yok. Renkler çok canlı çok güzel oyunlar pek bir keyifli oynanıyor. Fiyatı piyasaya göre iyiyse almanı tavsiye ederim.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,393
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bende malum başka bir forumda çok fazla gördüm adam sıfır ölü pikselli almış 2 hafta sonra 4 tane ölü piksel çıkmış İstanbul şubesine gitmiş oradan almaya oradakiler de ölü pikselliydi diyor. Adamın bildiği bir şey varmış. En sonunda AOC spu aldı.
evet hocam o tarzda da sorun yaşayan bir çok kişi var. Adam mağazada kontrol ediyor ölü pikseli yok, eve geliyor çalıştırıyor ölü piksel çıkıyor.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Uygunsuz davranış
Monitörün kronik sorunu yok. Ufaklığı özelden yazarsan gösterebilirim çok merak ettiysen

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
İyi ürün ama kronik ölü piksel çıkma sorunu var. Fiyata bakıldığında daha iyisi piyasada yok.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,393
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
İyi ürün ama kronik ölü piksel çıkma sorunu var. Fiyata bakıldığında daha iyisi piyasada yok.
yok hocam olur mu ne kroniği? ufaklığın (@Rilroalpt) dediğine göre kronik sıkıntısı olmayan sorunsuz kusursuz bir monitör. :D

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
bu mesajınla da yaşının ufak olduğunu kanıtlamış oldun. :D
Hadi diyelim yaşım "ufak" bana bunu kanıtlatmış olman sana ne kazandırıyor bre kalpazan

yok hocam olur mu ne kroniği? ufaklığın (@Rilroalpt) dediğine göre kronik sıkıntısı olmayan sorunsuz kusursuz bir monitör. :D
Ben sana kronik sıkıntısı yok dedim. Kesinlikle hiçbir sorunu yok demedim. Ölü piksel çıkmayanı şanslı çıkanı şanssız ilan ediyorsun kronik sorunu var bile dememişsin. Bu saatte laf anlattırıyorsun adama dediğim gibi bir sorunun varsa yaz özelden tartışalım hem ufaklığı da görmüş olursun.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,393
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Hadi diyelim yaşım "ufak" bana bunu kanıtlatmış olman sana ne kazandırıyor bre kalpazan

Ben sana kronik sıkıntısı yok dedim. Kesinlikle hiçbir sorunu yok demedim. Ölü piksel çıkmayanı şanslı çıkanı şanssız ilan ediyorsun kronik sorunu var bile dememişsin. Bu saatte laf anlattırıyorsun adama dediğim gibi bir sorunun varsa yaz özelden tartışalım hem ufaklığı da görmüş olursun.
şu forumda senden boş insan görmedim.

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
niye bukadar yandınki sen kardeşim ölü piksel her monitörde çıkabilir çıkarsada iade veya değişim hakkını kullanırsın bukadar basit kronik dediğiniz olayda ilk versiyonda mevcut

Top Bottom